Digital Wellbeing تشخیص سرفه و خروپف را آماده می‌کند

در ماه می، مشخص شد که گوگل در حال کار بر روی تشخیص داخلی خروپف و سرفه برای اندروید است و شواهد جدید نشان می‌دهد که این قابلیت ردیابی از طریق Digital Wellbeing ارائه خواهد شد.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد آنهایی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.

گوگل برای اولین بار این قابلیت را برای Nest Hub نسل دوم معرفی کرد تا با حسگر خواب Soli همراه شود. یک به‌روزرسانی بتا برای Digital Wellbeing (نسخه 1.2.x) امروز نشان می‌دهد که «تشخیص سرفه و خروپف» بخشی از «حالت زمان خواب» خواهد بود، که از نظر بصری برای اندروید 13 اصلاح شد و تصویر زمینه کم‌رنگ شد.

ببینید در زمان خواب برنامه ریزی شده خود چقدر سرفه یا خروپف می کنید

توانایی ردیابی سرفه و خروپف «در زمان برنامه‌ریزی شده برای خواب» به گزینه‌های دیگری مانند سفارشی‌سازی نمایش (مقیاس خاکستری، غیرفعال کردن غیرفعال کردن همیشه روشن و تم تیره) و فعال کردن «مزاحم نشوید» می‌پیوندد. باید به صورت دستی تشخیص خروپف و سرفه را فعال کنید و به میکروفون دسترسی داشته باشید، اگرچه حسگر فقط در ساعات از پیش تعریف شده فعال خواهد بود.

به Digital Wellbeing اجازه دهید از میکروفون این دستگاه برای تشخیص سرفه و خروپف در زمان خواب برنامه ریزی شده شما استفاده کند

این ویژگی Digital Wellbeing با ادغام ساعت Google موجود کار می‌کند که می‌تواند «زمان صفحه نمایش شما را ردیابی کند و [show] تخمین زمان صرف شده در رختخواب” به عنوان “بر اساس زمانی که تلفن شما در یک اتاق تاریک بی حرکت مانده است.”

مشاهده فعالیت قبل از خواب، زمان استفاده از صفحه نمایش، و سرفه و خروپف

سرفه و خروپف در کنار اطلاعات موجود در مورد استفاده از برنامه ظاهر می شود. نمودارهایی را خواهید دید که نمای هفتگی و همچنین «تعداد متوسط ​​سرفه» و «میانگین زمان خروپف» را ارائه می‌دهند. این ویژگی همچنین می تواند گزارش دهد که “شما در زمان برنامه ریزی شده خود سرفه یا خروپف نکردید.”

نمایشگر خود را سفارشی کنید، مزاحم نشوید را به طور خودکار روشن کنید، و سرفه و خروپف را در زمان خواب برنامه ریزی شده خود ردیابی کنید

از نظر در دسترس بودن، ما هنوز مطمئن نیستیم که آیا برای همه دستگاه‌های دارای رفاه دیجیتال Google در دسترس خواهد بود یا محدود به تلفن‌های پیکسل خواهد بود.

مطالب پیشنهادی  اندروید 13 بتا 3.3 با اصلاحات زیادی برای پیکسل عرضه می شود

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور