برنامه اندروید Parler به فروشگاه Google Play بازگردانده شده است

برنامه اندروید برای شبکه اجتماعی Parler 18 ماه پس از حذف مجدداً در فروشگاه Google Play بازگردانده شد.

تنها دو روز پس از حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده، پلی استور Parler را حذف کرد – یک شبکه اجتماعی که به عنوان جایگزینی برای فیس بوک و توییتر ساخته شده بود – نصب آن را برای کاربران اندروید دشوارتر کرد. وجه تمایز اصلی پارلر در آن زمان – و بخشی از آن چیزی که این اپلیکیشن را برای کاربرانش جذاب می کرد – سیاست های اعتدال بسیار آرام تر این سرویس بود.

در زمان حذف، این خط‌مشی دقیقاً همان چیزی بود که تیم Play Store گوگل دلیل حذف برنامه اندروید Parler از فهرست آن‌ها را ذکر کرد. در 18 ماه پس از آن حذف، کاربران Parler باید به صورت دستی برنامه اندروید را دانلود کنند، در حالی که اپل در ماه مه 2021 برنامه iOS شبکه اجتماعی را به طور کامل بازگرداند. تصمیم اپل در سال گذشته بر اساس اطمینان پارلر بود که آنها سخنان مشوق تنفر را شناسایی و تعدیل خواهند کرد.

امروز، بیش از یک سال پس از اینکه اپل پارلر را به اپ استور خود بازگرداند، پلی استور تأیید کرده است که Parler بار دیگر به راحتی در اندروید حتی در همان مکان لیست اصلی خود در دسترس باشد. لیست جدید 28 آگوست را به عنوان جدیدترین به روز رسانی Parler نشان می دهد و این شرکت ادعا می کند که این “نسخه جدید” برنامه اندروید است و آن را با نسخه iOS مطابقت می دهد.

ما برگشتیم! این نسخه جدیدی از برنامه Parler برای Google Play با تمام ویژگی‌های مشابه موجود در iOS است. ثبت نام کنید، Parleys را بخوانید، خود را بسازید، نظر بدهید، رأی موافق بدهید و اکو. ما مشتاقانه منتظریم که همه آزادانه با ما صحبت کنند!

در بیانیه ای که به Axios، گوگل به خط مشی فروشگاه Play اشاره می کند که به هر برنامه ای که از خط مشی ها و دستورالعمل های پلتفرم پیروی می کند، اجازه می دهد، از جمله الزام به تعدیل محتوا، اشاره می کند.

همانطور که مدت‌ها گفته بودیم، برنامه‌ها می‌توانند در Google Play ظاهر شوند، مشروط بر اینکه با خط‌مشی‌های توسعه‌دهنده Play مطابقت داشته باشند.

همه برنامه‌های موجود در Google Play که دارای محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) هستند، ملزم به اجرای روش‌های اعتدال قوی هستند که محتوای اعتراض‌آمیز را ممنوع می‌کند، یک سیستم درون برنامه‌ای برای گزارش UGC قابل اعتراض ارائه می‌دهد، در صورت لزوم علیه آن UGC اقدام می‌کند، و کاربران سوءاستفاده‌کننده را حذف یا مسدود می‌کند. افرادی که شرایط استفاده و/یا خط‌مشی کاربر برنامه را نقض می‌کنند.

– سخنگوی گوگل

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: