در اینجا ساندار پیچای است که ساعت گوگل پیکسل را پوشیده است

ساندار پیچای در کنفرانس کد 2022 عصر امروز در مصاحبه ای گسترده با کارا سویشر صحبت کرد که بهره وری، رقابت و M&A را در بر می گرفت، در حالی که مدیرعامل آلفابت و گوگل با ساعت پیکسل دیده می شد.

پیچای، که معمولاً از هیچ نوع ساعتی در اماکن عمومی استفاده نمی‌کند، ساعت طلایی پیکسل را با بند زرد (“لیمویی”) داشت. این ترکیب خاص قبلاً در فروشگاه Google تبلیغ شده است. صفحه نمایش همیشه روشن با صفحه ساعتی که قبلا دیده بودیم فعال شد. دارای اعداد بزرگ برای زمان با یک شکاف عارضه در بالا و سه عدد مدور در زیر است.

تعداد بیشتری از Pixel Watch در طول بیش از 50 دقیقه مصاحبه قابل مشاهده شد و – از زاویه جانبی – کاملاً ضخیم به نظر می رسد، به خصوص گنبد پایینی ساخته شده از فولاد ضد زنگ بازیافتی. یکی از اندازه‌گیری‌های نشت‌شده با کولیس نشان داد که بیش از 14 میلی‌متر (و با قطر بیش از 40 میلی‌متر) وارد می‌شود.

اعتبار: Getty Images برای Vox Media

در همین حال، تاج به سبک درب بطری نه از دور قابل مشاهده بود و نه دکمه کناری درست بالای آن. گوگل در رویداد سخت افزاری خود در 6 اکتبر جزئیات بیشتری را در مورد Pixel Watch و Pixel 7 به اشتراک خواهد گذاشت.

ساندار پیچای علاوه بر لکه‌بینی ساعت (Pixel) گفت: «تراز کردن [of YouTube Music and Google Play Music] به یک محصول» نمونه ای از بهبود بهره وری بود که شرکت در حال تلاش برای آن است، به ویژه با توجه به روندهای اقتصادی فعلی. ساده‌سازی تصمیم‌گیری مثال دیگری بود، در حالی که سویشر پرسید آیا بخشی از شرکت وجود دارد که به خوبی کار نمی‌کند. پیچای در حالی که از +Google به عنوان چیزی که سال‌ها قبل از آن حذف شده بود یاد می‌کرد:

در هر زمان ممکن است به پروژه‌ای نگاه کنید و بگویید که بهتر است به روش دیگری انجام شود یا اینکه فردی خارج از آن بهتر انجام می‌دهد. اگر شما به عنوان یک شرکت فکر نمی کنید که کاری را به خوبی انجام می دهید، نباید به خاطر حضور در آن در آن شرکت کنید، درست است؟

با این حال، او از شبکه اجتماعی به عنوان نتیجه Google Photos دفاع کرد.

تصاویر از کد 2022

از نظر رقابت تبلیغاتی، او به نحوه رشد اپل و TikTok اشاره کرد، در حالی که نام قرارداد مایکروسافت و نتفلیکس را برای ردیف پشتیبانی از تبلیغات سرویس استریم بررسی کرد.

سویشر پرسید که آیا گوگل ادغام ها و ادغام های کمتری انجام می دهد یا خیر، و پیچای پیش از به اشتراک گذاشتن افکار سطح بالای خود به Fitbit (و نحوه عملکرد آن در Pixel Watch) اشاره کرد:

ما فقط می‌خواهیم چیزی بخریم که فکر می‌کنیم خوب است و اساساً با وارد کردن آن به داخل شرکت می‌توانیم روی آن کار کنیم و کارهای بیشتری با آن انجام دهیم.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: