تبلت و داک Pixel آینده در انیمیشن‌های جدید Android 13 ظاهر می‌شود

به لطف انیمیشن های جدید در جدیدترین نسخه بتا اندروید 13، اکنون بهترین نگاه خود را به لوازم جانبی داک تبلت 2023 پیکسل داریم.

اوایل سال جاری، گوگل اعلام کرد که قصد دارد یک تبلت پیکسل مجهز به اندروید را عرضه کند، اولین دستگاه از این دست پس از Pixel C در سال 2015. قبل از آن اعلامیه، ما گزارش دادیم که تبلت بعدی گوگل نیز به عنوان یک نمایشگر هوشمند دستیار گوگل، مشابه آن، دو برابر خواهد شد. به Nest Hub “جدا شدنی”. با این حال، تا این مرحله، ما هیچ مدرک محکمی مبنی بر اینکه چه نوع داکی برای تبلت پیکسل ارائه می شود، نداشتیم، تنها سرنخ این بود که این تبلت دارای یک بلندگوی داخلی خواهد بود.

امروز، گوگل اولین نسخه بتای آپدیت سه ماهه آینده اندروید 13 را به اشتراک گذاشت، و در آن تیم APK Insight ما نکات بسیار کمی در مورد دستگاه های پیکسل آینده، به ویژه برای تبلت پیکسل پیدا کرده است.

در دو انیمیشن مجزا، می‌بینیم که تبلت پیکسل در حال اتصال یا جدا شدن از لوازم جانبی آن است. اولین انیمیشن یک تبلت را نشان می‌دهد که روی یک داک می‌لغزد و بلافاصله پس از آن لوگوی شارژ روی صفحه ظاهر می‌شود. اندکی پس از آن، لوگوی دستیار گوگل همراه با نمادهایی برای موسیقی، ویدئو، آلارم و تصاویر ظاهر می شود که بسیاری از کاربردهای اصلی Nest Hub هستند.

در کنار این انیمیشن، گوگل جزئیاتی را از آنچه که باید در زمان اتصال رایانه لوحی خود انتظار داشته باشید ارائه می دهد. در آن، تأیید شده است که می‌توانید موسیقی و ویدیو را از تلفن خود به رایانه لوحی Pixel ارسال کنید، درست مانند Nest Hub یا Chromecast، بدون نیاز به باز کردن قفل آن.

و با ادامه شباهت‌های Nest Hub، می‌توانید مواردی را که در حین اتصال نشان داده می‌شود، از جمله صفحه‌های ساعت، آثار هنری، و تصاویر از کتابخانه Google Photos خود سفارشی کنید. تنها چیزی که آرزو می کنیم تایید شود، بازگشت صفحه ساعت Weather Frog Nest Hub است.

از رایانه لوحی خود حداکثر استفاده را ببرید، حتی زمانی که در پایه اتصال است و در حال شارژ است. اکنون راه‌اندازی را ادامه دهید یا بعداً یادآوری دریافت کنید.

کمک هندزفری
به دستیار Google اجازه دهید حتی زمانی که صفحه شما قفل است پاسخ دهد.

سرگرمی در هر زمان
هنگامی که رایانه لوحی در حالت اتصال است، مستقیماً از صفحه قفل رایانه لوحی خود موسیقی پخش کنید یا ویدیو پخش کنید.

صفحه نمایش شخصی
از میان عکس‌های شخصی، آثار هنری انتخاب‌شده، صفحه‌های ساعت، و موارد دیگر را انتخاب کنید تا در حالی که رایانه لوحی‌تان متصل است، روی صفحه نمایش داده شود.

در انیمیشن دوم، شاهد یک چیدمان تقسیم شده بر روی صفحه نمایش تبلت هستیم که یک ساعت بزرگ در سمت چپ و اعلان ها در سمت راست قرار دارد. قابل ذکر است، این طرح صفحه قفل با صفحه قفل رایانه لوحی که در انیمیشن Nearby Sharing که اخیراً توسط Google به اشتراک گذاشته شده است، مطابقت دارد.

تبلت به سمت جلو بلند می شود (نه مستقیماً به سمت بالا) سپس دوباره روی داک قرار می گیرد. با توجه به آنچه می‌توانیم پیدا کنیم، گوگل از این انیمیشن برای نشان دادن نحوه حذف تبلت پیکسل از داک استفاده می‌کند. به جای اتصال از طریق USB-C، داک باید از طریق پین‌های pogo در پشت تبلت وصل شود که در رندرهای رسمی Google قابل مشاهده است.

همه چیز آماده است!

وقتی برای استفاده از رایانه لوحی آماده شدید، از پایین بلند کنید تا باز شود.

متأسفانه، ما فقط می‌توانیم داک تبلت پیکسل را از جلو ببینیم، که قضاوت در مورد بزرگ یا کوچک بودن لوازم جانبی و میزان سطحی که برای آن نیاز دارید را دشوار می‌کند. امیدواریم ماه آینده در رویداد سخت‌افزاری پاییز Google درباره تبلت پیکسل و لوازم جانبی آن بیشتر بیاموزیم.

در این بین، نظر شما در مورد برنامه های گوگل برای تبدیل تبلت های اندرویدی به مرکز خانه های هوشمند چیست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: