Pixel Recorder 3.7: پخش کننده رسانه اندروید 13، ترفندها

Android 13 QPR1 Beta 1 شامل یک به‌روزرسانی برای برنامه Pixel’s Recorder است، با نسخه 3.7 که تعدادی از ترفندهای کاربردی مانند پشتیبانی از پخش کننده رسانه Android 13 را معرفی می‌کند.

به جای عرضه از طریق فروشگاه Play، نسخه 3.7.454794857 (از 3.5.456678826) قبلاً با Android 13 QPR1 Beta 1 نصب شده است.

با هدف قرار دادن API سطح 33، برنامه Pixel Recorder اکنون از پخش کننده رسانه Android 13 پشتیبانی می کند، بنابراین به سایر برنامه های شخص اول مانند YouTube Music، Google Podcasts و Chrome می پیوندد.

مانند سایر اعلان های به روز شده، یک دکمه پخش/مکث بزرگ در سمت راست وجود دارد، در حالی که نوار پیشرفت اکنون در مرکز قرار دارد و با 5 ثانیه به عقب و 10 ثانیه به جلو در کنار آن قرار گرفته است. این اعلان بعد از نماد برنامه به رنگ قرمز و ماهی آزاد است.

در همین حال، هنگام ضربه زدن روی منوی سرریز سه دکمه ضبط، بلافاصله «ایجاد کلیپ ویدیویی» و «صادر کردن رونوشت به Google Docs» را خواهید دید. این دو ویژگی قبلاً در برگه اشتراک‌گذاری قرار داشتند و اکنون برجسته‌تر هستند، که به دوام/استفاده کمک می‌کند.

اشکالی که بعد از شروع جلسه نشان دادن اعلان قرمز روشن «در حال ضبط» چند ثانیه طول می‌کشد برطرف شد. اکنون فوراً مانند قبل ظاهر می شود.

در نهایت، نسخه 3.7 دکمه‌ها و کادرهای محاوره‌ای مختلف را تغییر می‌دهد تا دیگر کل عرض صفحه شما را نپوشانند.

نسخه قبلی (3.5) Recorder در ماه مارس یک کاشی تنظیمات سریع، ترفندهای رابط، و جهت گیری افقی را معرفی کرد که به طرز وحشتناکی تبلتی است.

مطالب پیشنهادی  لینکدین به فریلنسرها اجازه می دهد خدمات خود را به صورت رایگان تبلیغ کنند

مشخص نیست که آیا این به‌روزرسانی Recorder با انتشار پایدار Android 13 QPR1 در ماه دسامبر برای تلفن‌های پیکسل عرضه می‌شود یا تا قبل از آن به Google Play راه پیدا می‌کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور