گوگل ملکه الیزابت دوم را با لوگوی خاموش ادای احترام می کند

به مناسبت مرگ ملکه الیزابت دوم، گوگل با نسخه خاکستری لوگوی معمولی رنگارنگ شرکت ادای احترام کرده است.

ضمن تسلیت ریخته اند از سراسر جهان به عنوان طولانی‌ترین پادشاه تاریخ بریتانیا، گوگل تصمیم گرفته است به شیوه‌ای ظریف به ملکه الیزابت دوم ادای احترام کند. این تغییر زمانی رخ داد که ساندار پیچای، مدیرعامل آلفابت، تسلیت خود را به اعلیحضرت در توییتر منتشر کرد.

پیچای احتمالاً به نمایندگی از گوگل صحبت می‌کند و با اعلام خبر درگذشت رئیس دولت بریتانیا «به مردم بریتانیا» و «در سراسر جهان» تسلیت گفت.

این اولین بار نیست که چنین ادای احترامی انجام می‌شود، زیرا لوگوی سنتی رنگارنگ صفحه اصلی Google در گذشته چندین بار به رنگ خاکستری تنظیم شده است. روز یادبود زمان سنتی برای چنین ادای احترام بوده است، اما این مراسم شامل عناصر بصری بیشتری از جمله خشخاش سر دراز است. چنین عناصر متحرک یا تغییرات دیگری برای نشان دادن این خبر غم انگیز وجود ندارد.

در همه دستگاه‌ها، از جمله در فید Discover قابل مشاهده در تلفن‌های هوشمند منتخب Android، نشان‌واره Google اکنون کاملاً خاکستری شده است. با توجه به گستردگی جهانی این اخبار، ما گمان می‌کنیم که ادای احترام بیشتری به ملکه الیزابت دوم به شکل سنتی Google Doodle به زودی ارائه شود.

مشخص نیست این تغییر تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، اما مطمئناً در بیشتر مناطق تغییری موقتی خواهد بود. با این حال، تمدید این ادای احترام به ملکه الیزابت در بریتانیا از قلمرو احتمالی دور نیست.

بیشتر در گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: