تاریخ عرضه و قیمت پیکسل 7 تایید شد

تنها یک هفته دیگر به معرفی پیکسل 7 گوگل باقی مانده است و ما به سرعت در حال یادگیری برخی از آخرین جزئیات باقی مانده در مورد گوشی های هوشمند آینده گوگل هستیم. این هفته، آمازون به طور خلاصه لیست پیکسل 7 را باز کرد، قیمت آن را تایید کرد، به تاریخ عرضه واقعی اشاره کرد و نگاهی تازه به سخت افزار به ما ارائه کرد.

به نظر می رسد پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو نسبت به نسل قبل تکرارهای بسیار جزئی هستند و این در قیمت منعکس شده است. هفته گذشته، یک افشای خرده‌فروشی کاملاً تأیید کرد که پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو همان قیمت‌های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را حفظ خواهند کرد – به ترتیب 599 دلار و 899 دلار.

اکنون آمازون این قیمت را بیشتر تایید می کند.

همانطور که مشاهده شد توسط براندون لی در توییتر، آمازون به طور خلاصه لیستی را برای پیکسل 7 یک شبه منتشر کرد که به طور مستقیم به قیمت گوشی 599 دلار برای مدل 128 گیگابایتی اشاره می کند.

به نظر می رسد فهرست به سرعت حذف شده است، اما همچنان در جستجوی آمازون نشان داده می شود.

در حالی که این تایید برای دیدن عالی است، بهتر است اشاره ای که در مورد تاریخ انتشار پیکسل 7 ارائه می دهد. ظاهراً این گوشی از 13 اکتبر به طور کامل در دسترس خواهد بود، دقیقاً یک هفته پس از رویداد معرفی در 6 اکتبر که می دانیم پیش فروش ها شروع می شود. این جدول زمانی منطقی است، زیرا گوگل معمولاً محصولاتی را در کاتالوگ پیکسل در عرض یک یا دو هفته پس از پیش‌سفارش عرضه می‌کند.

وقتی پیکسل 7 راه اندازی شد، به نظر می رسد می توانید آن را در آمازون از این لینک پیش خرید کنید.

در این لیست همچنین اشاره شده است که پیکسل 7 «با پردازنده Google Tensor نسل بعدی، با بهترین کیفیت عکس و ویدیو تا به حال در پیکسل» مجهز خواهد شد. رنگ مشکی نیز به‌عنوان Obsidian فهرست شده است که با آنچه در فروشگاه Google است مطابقت دارد. ما همچنین یک عکس جدید از Pixel 7 دریافت می کنیم که جلوی تلفن را به طور رسمی با گریل بلندگوی کمی برجسته تر نشان می دهد.

همانطور که گفته شد، گوگل به طور رسمی پیکسل 7 را در 6 اکتبر در کنار Pixel 7 Pro، Pixel Watch و احتمالاً چند محصول دیگر معرفی خواهد کرد زیرا Kyle Bradshaw ما هفته گذشته خراب شد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: