Google Play بهبودهای اخیر چند دستگاه را برای ذخیره برجسته می کند

Google در ماه‌های اخیر برای اینکه Play Store روی تلفن‌ها مرکز بهتری برای یافتن برنامه‌های Wear OS، تلویزیون‌ها و اتومبیل‌ها باشد، سه به‌روزرسانی را برای ارائه تجربه چند دستگاهی بهتر ارائه کرده است.

جدیدترین بهبودی که هفته گذشته عرضه شد، تب بالای «دستگاه‌های دیگر» در فیدهای بازی‌ها و برنامه‌ها است. با این کار، دسترسی به توصیه‌های برنامه برای Wear OS، Android/Google TV، و Android Automotive آسان‌تر از قبل می‌شود.

علاوه بر سرپرستی و سرمقاله‌ها، Play Store در ماه دسامبر فیلترهای دستگاه را هنگام جستجو معرفی کرد. این فقط فاکتورهای فرمی را نشان می‌دهد که به حساب شما وارد شده‌اند، به‌طوری‌که Google اخیراً به‌جای دسته‌بندی‌های عمومی‌تر، به نام‌های واقعی دستگاه‌ها برای فیلترها تغییر داده است. گفته می‌شود، ساعت‌های سامسونگ به‌جای چیزی که قابل تشخیص‌تر است، مانند نام محصول، با شماره مدل خود نشان داده می‌شوند.

در نهایت، وقتی یک برنامه را پیدا می‌کنید، صفحه فهرست به شما امکان می‌دهد آن را از راه دور نصب کنید [your] با انتخاب دستگاه مورد نظر و کلیک بر روی دکمه نصب، تلفن را انتخاب کنید. مایه تاسف است که رفتار پیش‌فرض در همه دستگاه‌ها نصب می‌شود، که در تجربه من برای تلفن و ساعت منطقی است، اما نه تلویزیون. در همین حال، آخرین موکاپ/عکس از صفحه نمایش رتبه بندی برنامه را در هر فرم فاکتور نشان می دهد.

گوگل امروز همچنین نشان داد که وب‌سایت فروشگاه Play چگونه با چند دستگاه سازگار است و تراشه‌های فرم فاکتور برجسته در بالای صفحه قرار دارند. (مشتری از یک تم تیره بسیار سود می برد.)

اطلاعات بیشتر در گوگل پلی:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: