چیپس سیب زمینی گوگل برای پیکسل 7 در ژاپن بازگشته است

همانطور که سال گذشته انجام داد، گوگل ژاپن پیکسل 7 و 7 پرو را با چیپس های سیب زمینی که گزینه های رنگی این نسل را برجسته می کند، تبلیغ می کند.

کسانی که در ژاپن هستند می توانند در قرعه کشی شرکت کنند تا یکی از 2000 جعبه – نه کیسه – چیپس سیب زمینی را برنده شوند. این بسته‌بندی حتی دارای طراحی جدید Pixel 7 برای نوار دوربین با قرص و دایره یا فقط قبلی است. برای ثبت نام تا جمعه 23 شهریور فرصت دارید.

چهار طعم مربوط به رنگ های موجود وجود دارد که با “Snow Cheese” و “Obsidian Pepper” شروع می شود، که در هر دو اندازه تلفن ارائه می شود. در همین حال، Pixel 7 Pro “Hazel Onion” سبز با نوار دوربین طلایی و “Salty Lemon” را داریم.[grass]” برای پیکسل 7. (ما سوالات زیادی در مورد طعم دو نفر آخر داریم.)

در مقایسه، پیکسل 6 طراحی کیف‌های متفاوتی داشت، اما فقط یک طعم داشت: «گوگلی نمکی». صفحه فرود Tensor G2 را برجسته می کند و گوگل کیفیت عکس و ویدیو را تبلیغ می کند.

گوگل می گوید این چیپس سیب زمینی برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده قبل از عرضه Pixel 7 در پاییز امسال در نظر گرفته شده است، اما قطعا باید آنها را به عنوان یک کالای کلکسیونی در نظر گرفت که ما آرزو داریم در سراسر جهان در دسترس باشد.

این در حالی است که ژاپن (و سایر کشورهای آسیا-اقیانوسیه) به تازگی فروش آخر هفته Google Store را با یک قاب تلفن انحصاری به پایان رساندند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: