می‌توانید قبل از اینکه Google TV مدیریت را در دست بگیرد، یک Chromecast با قیمت 20 دلار خریداری کنید

در حال حاضر، می‌توانید یک کروم‌کست نسل سوم را فقط با ۲۰ دلار خریداری کنید، قبل از اینکه Google آن را با Chromecast HD مجهز به Google TV آینده جایگزین کند.

از سال 2013، گوگل با ارائه سری کروم کست با قیمتی منحصر به فرد، نام خود را در فضای استریم پیدا کرده است. Chromecast با گنجاندن حداقل سخت‌افزار مورد نیاز برای پخش جریانی برنامه‌های Cast مبتنی بر وب اشتراک‌ها و خدمات متعدد، توانست قیمت زیر ۴۰ دلار را حفظ کند. تا زمانی که Chromecast با Google TV در سال 2020 معرفی شد، این سری حتی شامل کنترل از راه دور نبود و برای کنترل رسانه خود به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود متکی بود.

ماه‌هاست که شایعه شده است که گوگل نسخه 1080p کروم‌کست را همراه با Google TV همراه با کنترل از راه دور عرضه می‌کند. بر اساس افشای اخیر، Chromecast HD با Google TV در حال حاضر فرض می‌شود که در همان قیمت 30 دلاری باقی بماند و احتمالاً در هفته‌های آینده عرضه شود.

با یک محصول جدید در افق، تعجبی ندارد که می بینیم خرده فروشان اکنون در تلاش هستند تا موجودی خود را از نسل سوم Chromecast پاک کنند. در حال حاضر، آمازون، Best Buy و Target همگی در حال حاضر 33 درصد تخفیف کامل از قیمت خرده فروشی دارند و Chromecast را به قیمت 20 دلار می فروشند. در مورد Target، همانطور که در یک فروشگاه خرده فروشی مشاهده کردیم، این معامله فقط تا 17 سپتامبر ادامه دارد.

اگر به دنبال استریمر جدید هستید، مطمئناً باید استدلالی برای انتظار Chromecast HD با Google TV وجود دارد، زیرا تجربه نصب برنامه‌ها و پیمایش با کنترل از راه دور احتمالاً برای افراد عادی بیشتر آشنا خواهد بود. “کستینگ” از تلفن. با این حال، از طرف دیگر، این تجربه برنامه به قیمت نیاز به مدیریت فضای ذخیره سازی دستگاه و نصب به روز رسانی است.

از آنجایی که دستگاه‌های مبتنی بر Android TV و Google TV راحتی یک کنترل از راه دور اختصاصی را دارند، دانگل‌های Chromecast کلاسیک دارای یک مزیت قوی هستند که به‌طور یکپارچه به‌روزرسانی می‌شوند، فضای ذخیره‌سازی برای مدیریت ندارند، و در کل «فقط کار” از این منظر، این احتمالاً یکی از آخرین فرصت‌های شما برای خرید یک Chromecast کلاسیک ارزان است، قبل از اینکه Google TV به عنوان تجربه واقعی Google برای اتاق نشیمن انتخاب شود.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: