Pixel 7 و 7 Pro در ماه دسامبر Google One VPN رایگان دریافت می‌کنند

گوگل سری پیکسل 7 را با دو ویژگی که به‌زودی عرضه می‌شود، راه‌اندازی کرد. «VPN توسط Google One» رایگان یکی از جنبه‌های امنیتی Pixel 7 و 7 Pro است و قرار است در ماه دسامبر عرضه شود.

طبق یک سند پشتیبانی Google One، «مصرف‌کنندگان Pixel 7 و Pixel 7* Pro می‌توانند از طریق برنامه Google One بدون اشتراک Google One در دسامبر 2022 به VPN توسط Google One بدون هزینه اضافی در آن دستگاه‌ها دسترسی داشته باشند».

VPN برای دستگاه‌های Pixel 7 فروخته‌شده در هند یا سنگاپور در دسترس نخواهد بود، در حالی که این مقاله همچنین می‌گوید «فضای کاری و حساب‌های تحت نظارت خاص (از جمله حساب‌های کودک) واجد شرایط نیستند».

گوگل توضیح می‌دهد که این پیشنهاد رایگان «بر قیمت یا مزایای طرح‌های Google One Premium» برای کسانی که قبلاً از طرح +2 ترابایتی استفاده می‌کردند، تأثیری نمی‌گذارد. این مسیر اجرای ساده است، اما یک تخفیف طرح خوب بود.

در همین حال، با توجه به اینکه این امتیاز Pixel 7 دقیقاً همان رویکرد VPN است که امروز برای مشترکین موجود در برنامه Google One در دسترس است، این واقعیت که تا دسامبر وارد نمی‌شود، عجیب است. امیدواریم ادغام عمیق‌تری مشابه نحوه مدیریت دستگاه‌های پیکسل با Google Fi VPN وجود داشته باشد. اپراتور Google فقط یک نماد نوار وضعیت را بدون اعلان جداگانه نشان می دهد.

ماه دسامبر ماه بزرگی برای Pixel خواهد بود و Feature Drop بعدی در کنار اندروید 13 QPR1 در راه است. در حالی که Pixel 7 برخی از جنبه‌های QPR1 (تغییر نام حالت محافظ صفحه‌نمایش) را می‌پذیرد، همچنان اندروید 13 است (بدون کاشی‌های تنظیمات سریع متحرک، اسکرابر پخش کننده رسانه قدیمی و غیره). در همین حال، Clear Calling یکی دیگر از ویژگی های «به زودی» است که گوگل در هنگام راه اندازی برای بهبود کیفیت صدا با یادگیری ماشینی تبلیغ کرد.

اطلاعات بیشتر در Google One:

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور