گوگل به‌روزرسانی میان‌افزار Pixel Buds Series A را منتشر می‌کند

گوگل هفته گذشته تحت الشعاع به‌روزرسانی EQ Pro، به‌روزرسانی سیستم‌افزار Pixel Buds A-Series را آغاز کرد.

به‌روزرسانی میان‌افزار 3.514 (از رفع اشکال 3.415 ژوئن) برای Pixel Buds A-Series «رفع اشکالات و بهبودهای کلی» را به همراه دارد. گوگل جزئیات بیشتری در مورد آنچه تغییر کرده است ارائه نکرده است.

طبق معمول، این یک راه‌اندازی مرحله‌ای است و به یکباره همه کاربران را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد، با Google به کاربران می‌گوید «لطفا چند روز صبر کنید، زیرا به آرامی برای همه منتشر می‌شود». برای بررسی، به برنامه/تنظیمات Pixel Buds > تنظیمات بیشتر > به‌روزرسانی میان‌افزار بروید. اگر «به‌روزرسانی موجود است» ظاهر شد، می‌توانید ادامه دهید.

در همین حال، اعلامیه به‌روزرسانی هفته گذشته شامل خطی در مورد رنگ جدید Charcoal برای هدفون‌های 99 دلاری است که در کنار سری‌های پیکسل 7 و ساعت در فروشگاه گوگل عرضه می‌شود. به روز رسانی امروز، همراه با آن رنگ جدید، نشان می دهد که سری A با توجه به مقرون به صرفه بودن، برای مدتی باقی خواهد ماند.

با این اوصاف، مشخص نیست که آیا این هدفون به‌روزرسانی‌های مهمی را دریافت می‌کند که ویژگی‌های جدیدی را در آینده معرفی می‌کند یا از این به بعد رفع اشکال و بهینه‌سازی‌های کوچک است. آخرین نسخه بزرگ در ماه دسامبر یک نوار لغزنده باس، جبران بلندی صدا و اتصال مجدد بهتر را اضافه کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور