Pixel 6a اینچ رو به راه است، همانطور که در Best Buy پخش می شود

بیش از یک ماه از معرفی پیکسل 6a توسط گوگل در I/O 2022 می گذرد، اما هنوز یک ماه فرصت داریم تا این دستگاه راه اندازی شود. اگرچه Pixel 6a به آرامی در این سمت حرکت می کند، زیرا به تازگی در Best Buy این هفته منتشر شده است.

Pixel 6a در Best Buy فروخته خواهد شد

از این هفته، Pixel 6a اکنون از طریق Best Buy در فهرستی که می‌گوید دستگاه «به‌زودی عرضه می‌شود» در دسترس است. البته، ما می دانیم که این تلفن چه زمانی برای پیش خرید در دسترس خواهد بود، و آن هم در 21 جولای، با فروش رسمی که قرار است مدت کوتاهی پس از آن برسد.

Pixel 6a در Best Buy همان تلفنی است که از طریق Google Store فروخته می‌شود، اما خریداران می‌توانند با در نظر گرفتن شرکت مخابراتی خود، خرید کنند و اغلب در این فرآیند تخفیف دریافت می‌کنند. متناوبا، نسخه آنلاک نیز از طریق خرده فروش به فروش می رسد.

قابل ذکر است که پیکسل 6a در هر سه رنگ موجود است. مریم گلی، زغال سنگ و گچ.

قیمت نیز ثابت باقی می ماند و تامین مالی Best Buy هزینه 449 دلاری را برای 37.42 دلار در ماه به مدت 12 ماه ارائه می دهد.

این نشان می‌دهد که ما یک انتشار نیمه‌دلی دریافت نمی‌کنیم

فروش Pixel 6a در Best Buy، به‌ویژه در هر سه رنگ، فقط پشتیبان چیزی است که قبلاً می‌دانستیم – Google با Pixel 6a تلاش نمی‌کند.

در حالی که سال گذشته Pixel 5a فوق‌العاده تنها از طریق فروشگاه Google فروخته شد، و تنها در چند منطقه، میان‌رده جدید مجهز به Tensor از طریق شرکای خود فروخته می‌شود، و در هر کشوری گوگل پیکسل‌ها را در آن می‌فروشد. این شرکت حتی این دستگاه را در هند راه اندازی می کند، اولین باری است که گوگل یک دستگاه را پس از تقریبا دو سال در آنجا فروخته است.

همچنین جالب است که Best Buy تبلیغات قابل توجهی را در مورد نسخه آینده انجام می دهد. اگر «Pixel 5a» یا حتی فقط «Pixel» را جستجو کنید، با بنری مواجه می‌شوید که «راهنما در راه است». سپس این بنر به کاربران این امکان را می‌دهد تا در هنگام راه‌اندازی Pixel 6a برای اعلان‌ها ثبت‌نام کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: