شما می توانید این بازی ها را از طریق نتفلیکس انجام دهید

در نوامبر 2021، نتفلیکس اعلام کرد که افزوده جدیدی را به برنامه موبایل خود راه اندازی خواهد کرد – بخش بازی. در حالی که این سرویس تنها با چند عنوان شروع به کار کرد، با گذشت زمان در حال گسترش است. بنابراین بخش بازی نتفلیکس از نظر بازی های اندروید چه چیزی را ارائه می دهد؟

از کجا می توانم بازی های نتفلیکس برای اندروید را پیدا کنم؟

سرویس پخش محبوب دسترسی به هر یک از بازی هایی را که به مشترکین ارائه می دهد بسیار آسان کرده است. همه بازی‌های موجود در نتفلیکس برای اندروید و iOS مستقیماً در برنامه نتفلیکس، تحت بخشی با عنوان Games در دسترس هستند. برای دانلود و بازی با اطلاعات اشتراک Netflix، باید روی پیوند هر بازی در برنامه کلیک کنید.

کدام بازی های اندروید را می توانم در نتفلیکس بازی کنم؟

همانطور که گفته شد، لیست در حال حاضر کمی پراکنده است، اما همچنان در حال رشد است. خوشبختانه، نتفلیکس مجموعه متنوعی از بازی‌ها را ارائه می‌دهد و پیدا کردن چیزی که ممکن است از آن لذت ببرید را آسان می‌کند. در اینجا منتخبی از بازی های Netflix موجود در اندروید و iOS در حال حاضر آورده شده است.

جدید Into the Breach – 19 ژوئیه

از سازندگان FTL: Faster Than Light، Into the Breach یک بازی استراتژیک است که به خوبی انجام شده است که شما را مجبور می کند از برخی از زمین های بسیار خطرناک پر از دشمنان و موانع عبور کنید. هر دو اندروید و iOS قادر خواهند بود از نسخه موبایل این عنوان بهره ببرند و این شاهکار دیستوپیایی را برای افراد بیشتری به ارمغان بیاورند. به خصوص با در نظر گرفتن فقدان شگفت انگیز تبلیغات و تراکنش های کوچک. Into the Breach در 19 جولای به فروشگاه Google Play راه پیدا می کند.

به رخنه در نتفلیکس

جدید بچه گربه های در حال انفجار

قبلاً درباره انفجار بچه گربه ها شنیده اید. این یک بازی با ورق خشم است که ممکن است باعث نفرت شما از دوستانتان شود. در حال حاضر، آن بازی با ورق یک همتای دیجیتالی به عنوان یکی از جدیدترین بازی هایی دارد که بخشی از مجموعه بازی نتفلیکس است. این نسخه ای که می توانید با موبایل بازی کنید، به شما فرصت مشابهی را می دهد تا در مقابل دوستان خود قرار بگیرید و با خنده دارترین و عجیب ترین کارت هایی که می توانید پیدا کنید دوبله کنید. نتفلیکس می‌گوید که به‌روزرسانی‌های آینده این بازی کارت‌های انحصاری را که فقط در نسخه موبایل یافت می‌شوند، در خود جای خواهند داد.

کتنیپ را بیاورید و با حداکثر پنج نفر از دوستان خود در این بازی تک نفره یا چند نفره از سازنده بازی رومیزی پرطرفدار بازی کنید. بچه گربه های در حال انفجار تا جایی که می توانید کارت بکشید و تمام تلاش خود را بکنید تا گربه سانان کشنده را از بین ببرید – یا خنثی کنید. وگرنه، بوم میره دینامیت!

اژدها بالا

Dragon Up یک بازی سبک دل است که در آن شما اژدهای کمیاب را جمع آوری می کنید و به آنها کمک می کنید تا جادوی خود را بازگردانند. همانطور که به جلو می روید، می توانید لانه ها و اژدهایان خود را ارتقا دهید تا پادشاهی خود را رشد دهید.

اژدهایان کمیاب را بیرون بیاورید و جمع آوری کنید – سپس به آنها کمک کنید تا جادوی خود را در این بازی تک نفره ماجراجویی بیکار رنگارنگ و انیمیشنی زیبا زنده کنند. با کشف طراحی، شخصیت و جوایز منحصر به فرد هر اژدها، پادشاهی را نجات دهید.

مهتابی

Moonlighter یک ماجراجویی اکشن و خوش ساخت است که شما را در یک حلقه بی پایان از سرگرمی نگه می دارد. در شب می توانید سیاه چال ها را کاوش کنید و هر چیزی را که در مسیرتان باشد نابود کنید. روز، مغازه را راه اندازی کنید و پول کافی برای ارتقای تجهیزات خود به دست آورید تا زمانی که خورشید غروب می کند بتوانید این کار را دوباره انجام دهید.

به جای ویل، یک مغازه دار شجاع که مخفیانه آرزوی قهرمان شدن در این بازی اکشن نقش آفرینی را دارد، قدم بگذارید. با کمک به ایجاد مشاغل جدید، ساختن زره ها و سلاح های جدید و استفاده از تجهیزات موجود برای ارتقای توانایی های خود، با روستاییان هموطن خود آشنا شوید. اما مراقب باشید – ممکن است برخی از افراد مبتذل بخواهند هدیه های ارزشمند شما را بدزدند.

Townsmen – پادشاهی بازسازی شده

Townsmen – A Kingdom Rebuilt یک بازی است که شما را به عنوان یک پادشاه معرفی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد زمین و همه افراد حاضر در آن را اداره کنید. غذا جمع آوری کنید و مغازه ها و خانه های جدید بسازید و در عین حال مطمئن شوید که روستاییان شما از گرسنگی نمی میرند و بر سر شما نمی میرند.

سرزمینی شفاف و رنگارنگ در انتظار شما و مهاجرانتان است که به غذا، محافظت و تفریح ​​نیاز دارند! سازندگان خود را بفرستید تا شهری با طراحی خود بسازند. مدیریت کارگران برای برش چوب و استخراج سنگ معدن ارزشمند. اما مراقب آب و هوا، بیماری و بلایا باشید.

شکارچیان آثار: شورشیان

Relic Hunters: Rebels یک تیرانداز از بالا به پایین است که شما را به عنوان چندین شخصیت بازی می کند و در سطوح و امواج دشمنان می جنگید. سبک پیکسلی و کارتونی آن انرژی سرگرم کننده ای دارد که شما را برای مدتی بدون مشکل بازی می کند. داستان جالب به نظر می رسد و شما را تا زمانی که مشکل اصلی که در این مورد کار گروهی است حل شود، نگه می دارد.

شکارچیان با بارو، یک رهبر جوان در سیاره ای که چهار قبیله متخاصم در آن زندگی می کنند، برخورد می کنند. قهرمانان ما باید به قبایل کمک کنند تا بر اختلافات خود غلبه کنند تا با امپراتوری دوکان روبرو شوند و سنگ تمام قدرت خالی را پس بگیرند.

با دشمنان نبرد کنید و نقشه ها، مواد و منابع را بدست آورید. از این غارت برای ساختن اسلحه های شگفت انگیز استفاده کنید – یا آنهایی را که در حال حاضر دارید بهبود ببخشید. با افزایش سرعت شلیک، اضافه کردن پرتابه و موارد دیگر، اسلحه های خود را سفارشی کنید!

این یک داستان واقعی است

This Is A True Story یک تجربه صمیمانه و خام است که مبارزه واقعی یک زن در جنوب صحرای آفریقا را زنده می کند. این تجربه هنری شما را به مبارزه روزانه این زن بر عهده می گیرد: جمع آوری آب آشامیدنی.

بر اساس مصاحبه ها و تجربیات واقعی، این بازی نقش آفرینی به بازیکنان این امکان را می دهد که در حین زنده ماندن از طوفان باد، شکار شکارچیان و حتی دوستی با بز، یک منظره زیبا و نقاشی شده با دست را کشف کنند! ماجراجویی و بینش در هر مرحله در انتظار شماست.

Into The Dead 2: Unleashed

“Into The Dead 2: Unleashed” دنباله ای بر “Into The Dead” است و شما را مستقیماً وارد یک آخرالزمان زامبی می کند. این بازی به عنوان یک هیبرید “دونده/تیرانداز” طبقه بندی می شود و روی آن اکشن نوشته شده است.

Into The Dead 2: Unleashed تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اگرچه نتفلیکس اعلام کرد که این عنوان “به زودی عرضه می شود”.

در دنیایی که هیچ کس ایمن نیست، کاری را که برای زنده ماندن باید انجام شود انجام دهید. ناقص کردن، درو کردن، و از بین بردن مردگان – هر چیزی برای ادامه حرکت. این بازی دارای چندین فصل پر اکشن، ده‌ها مرحله (یعنی میدان‌های نفتی و پایگاه‌های نظامی)، صدها چالش (فکر کنید جنگل‌ها و قله‌های یخ‌زده کوه‌ها است) و بازیکنان می‌توانند سلاح‌های غوغا، سلاح‌های گرم، مواد منفجره و موارد دیگر را باز کرده و ارتقا دهند!

Shattered Remastered

Shattered Remastered یک بازی آجر شکن است که دوباره تصور می‌شود که شما را در باس‌ها و «پیچش‌های منحصربه‌فرد» می‌برد.

Shatter Remastered که به طور گسترده ای به عنوان بازی ای که ژانر آجر شکن را بازتعریف می کند پذیرفته شده است، دارای ده ها سطح منحصر به فرد مملو از فیزیک شگفت انگیز، قدرت ها، باس ها و حملات ویژه است. یادگیری این مانورها آسان است اما تسلط بر آن سخت است. این نسخه بهینه سازی شده برای موبایل شامل تابلوهای امتیازات جهانی است تا بتوانید امتیازات بالای خود را در برابر بهترین آجر شکن های جهان دنبال کنید.

Hextech Mayhem

Hextech Mayhem یک بازی ریتمیک از نوع “blow-em-up” است که شما را وادار می کند راه خود را از جنون خالص و مطلق عبور دهید.

در این ریتم دونده سریع، هر عملی یک واکنش انفجاری دارد و هیچ مقدار ضرب و شتم زیاد نیست. نقش زیگز را در حالی که در محله‌های پیلتوور بیداد می‌کنید، بازی کنید.

دورف های سیاه چال

با کوتوله های تشنه غارت به سیاه چال خزیدن و در Dungeon Dwarves بر هیولاها پیروز شوید!

راه خود را از میان سیاه چال های عمیق بزنید، به عنوان یک تیم مبارزه کنید و به دشمنان خود نشان دهید که دورف ها واقعا از چه چیزی ساخته شده اند!

چیزهای عجیب: 1984

در Stranger Things 1984، می‌توانید سریال محبوب نتفلیکس را با شکوه شگفت‌انگیز 8 بیتی تجربه کنید. این بازی ماجراجویی به سبک side-scroller پر از اکشن و ادای احترام فراوان به سری اصلی است.

به هاپر و بچه‌ها برای ماموریت‌های کبودی در اطراف هاوکینز – و وارونه – در این ماجراجویی یکپارچهسازی با سیستمعامل مملو از وسایل کلکسیونی بپیوندید.

تتر (بالا)

Teeter (بالا) یک بازی پازل آرامش بخش و جلب توجه برای کسانی است که فقط می خواهند به عقب برگردند و یک توپ را به داخل سوراخ هدایت کنند.

ماموریت شما: یک سکو را برای هدایت یک توپ به داخل سوراخ مانور دهید. بدون اژدها، بدون هیولا. تنها دشمنان شما جاذبه و قوانین فیزیک هستند.

Stranger Things 3: The Game

Stranger Things 3: The Game یکی دیگر از بازی های ماجراجویی رترو است که توسط نتفلیکس ارائه شده است. در این نسخه می توانید به عنوان 12 شخصیت مختلف بازی کنید و شانس خود را برای کاوش وارونه در نظر بگیرید.

به عنوان 12 شخصیت قابل بازی از Stranger Things 3 در میان هاوکینز پیکسلی مبارزه کنید. با یکی از دوستانتان متحد شوید یا جرأت کنید به تنهایی وارد The Upside Down شوید.

Wonderputt Forever

توپ زدن را بدون قوانین یا مرزهای فیزیکی تصور کنید. Wonderputt Forever همین است.

Wonderputt Forever یک سفر نوستالژی جیبی را به مکان هایی می آورد که قبلاً هرگز نرفته اید. یک بازی مینی گلف که در آن باید ضربات خود را با دقت برنامه ریزی کنید و توپ را در هر سوراخ منحصر به فرد فرو کنید. با تکمیل هر سطح، دوره ها زنده می شوند، تغییر می کنند و تغییر می کنند تا برای مرحله بعدی آماده شوند.

خیابان کریسپی

اگر عاشق “والدو کجاست؟” وقتی بزرگ می‌شوید، به احتمال زیاد بازی اندروید نتفلیکس، Kripsee Street با سبک هنری رنگارنگ و گیم‌پلی آرامش‌بخش‌اش، چند یادداشت نوستالژی برای شما ایجاد کند.

بر اساس وب کمیک محبوب، این بازی احساسی (به روشی خوب!) اشیاء پنهان صدها شخصیت و آیتم عجیب و غریب را برای جستجو و یافتن دارد.

آسفالت اکستریم

این مسابقه آفرود سه بعدی است. در یک بازی موبایل چه چیزی بیشتر از آنچه Asphalt Xtreme ارائه می دهد می توانید بخواهید؟

در این تجربه مسابقه شدید خارج از جاده، از طریق دره ها شارژ کنید، در تپه های شنی حرکت کنید و از مقابل حریفان خود عبور کنید.

Arcanium: Rise of Akhan

قهرمانان خود را انتخاب کنید و برای نجات دنیای Arzu در این بازی کارتی استراتژیک جهان باز و سرکش، تلاشی حماسی را آغاز کنید.

توپ بولینگ

Bowling Ballers ممکن است زیباترین بازی بولینگ باشد که تا به حال دیده اید. سعی کنید هر پین قابل تصوری را از بین ببرید.

در اکثر دوندگان بی پایان، شما می خواهید از اشیا اجتناب کنید. حوصله سر بر! Bowling Ballers را بازی کنید و تا آنجا که ممکن است بسیاری از آن پین های مزاحم را از بین ببرید.

حلقه های تیراندازی

لازم نیست بدانید که تیراندازی بسکتبال با دارت چگونه کار می کند. فقط باید آن را در سبد فرو کنید.

توپ بسکتبال با تفنگ دارت متصل است؟ مطمئنا، چرا نه؟ دارت آتش در جهت درست برای فشار دادن توپ از طریق حلقه. هیچی جز نت.

بافتنی

هیچ گربه ای دوست ندارد بی حوصله به نظر برسد، عزیزم! به گربه‌سانان کمک کنید تا با تسلط بر این گیج‌ساز کبریت ۳ که نخ را به لباس‌های شیک تبدیل می‌کند، بهترین ظاهر را داشته باشند.

کافه دومینو

به بازی آرامش بخش دومینو با انواع چالش های واقع گرایانه در مسابقات یک به یک یا دو به دو بپردازید.

انفجار کارت

در این تجربه پوکر سریع که برای بازیکنان معمولی عالی است، یک دست برنده ایجاد کنید – شاید حتی یک امتیاز کامل کسب کنید.

همانطور که گفته شد، بازی‌های اندرویدی نتفلیکس بیشتری در آینده عرضه خواهند شد. نکته خوب در مورد آنچه نتفلیکس ارائه می دهد این است که این بازی ها بدون تبلیغات هستند و با اشتراک نتفلیکس، کاملا رایگان هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد بازی اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور