Pixel 6 و 6 Pro در فروشگاه Google Fi فروخته شد [U]]

جای تعجب است که Pixel 6 دیگر برای خرید از فروشگاه Google Fi در دسترس نیست، در حالی که نوع MVNO به طور مداوم در فروشگاه Google ایالات متحده موجود نیست.

به روز رسانی 9/9: از دیروز، Pixel 6 Pro دیگر برای خرید از fi.google.com در دسترس نیست. به این ترتیب، Pixel 6a تنها تلفن Google موجود در فروشگاه MVNO تا زمان عرضه 7 و 7 Pro است.

در حال حاضر، Pixel 6 و 6 Pro با تخفیف در فروشگاه Google و سایر خرده‌فروشان (مانند Amazon و Best Buy) در دسترس هستند.


اصلی 8/4: Google Fi فروشگاه مخصوص گوشی های پیکسل، سامسونگ و موتورولا را دارد. از این هفته، پیکسل 6 به‌جای اینکه فقط به آن علامت «در انبار» داده شود، به‌طور کامل از ویترین حذف شد، که زمانی که قرار است موجودی دوباره پر شود، عادی است. (گلکسی زد فلیپ 3 سامسونگ نیز این هفته قبل از جایگزینی حذف شد.)

در همین حال، در دسترس بودن Fi Pixel 6 در فروشگاه Google در نوسان است. در عمل، مشترکین Fi فقط می‌توانند به فروشگاه Google رفته و مدل قفل‌شده‌ای را بخرند که هیچ محدودیتی در موجودی ندارد، در حالی که 6a تازه راه‌اندازی شده به شدت تحت فشار قرار می‌گیرد. (میان رده در کمال تعجب در حال حاضر تخفیف کوپن مستقیم از آمازون دارد.)

سهام پیکسل معمولا نزدیک به رونمایی از نسل بعدی تمام می شود و ما هنوز وارد فصل پاییز نشده ایم. Pixel 6 Pro فروشگاه Fi همچنین دارای محدودیت های موجودی است و تنها مدل 128 گیگابایتی در سه رنگ موجود است.

پرچمدار کوچکتر گوگل در سال 2021 با قیمت 499 دلار ماه گذشته یکی از نکات برجسته روز پرایم آمازون بود و بسیاری از خریداران منتظر پیکسل 6a را به خود جذب کرد. با 50 دلار بیشتر، ساخت بهتر و رم بیشتری در کنار کمی بزرگتر بودن دارید.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: