کروم‌کست ارزان‌تر گوگل دقیقاً شبیه کروم‌کست 4K است [Gallery]

اگر نشنیده بودید، گوگل در حال کار بر روی نسخه جدید و ارزان‌تری از Chromecast خود با دستگاه پخش تلویزیون Google است و به زودی منتشر می‌شود. اکنون، ما در حال بررسی دقیق‌تر سخت‌افزار هستیم که عمدتاً بدون تغییر به نظر می‌رسد.

مردمی در تکنو بلاگ یک گالری از تصاویر Chromecast آینده و ارزان‌تر Google با Google TV به دست آورد.

در این تصاویر، ما می‌توانیم طرحی را ببینیم که تقریباً مشابه Chromecast موجود با Google TV است. برای سخت افزار واقعی یک کابل ثابت وجود دارد که به یک پلاگین HDMI منتهی می شود. هم در یک نگاه و هم با بررسی دقیق تر، طراحی واقعاً مشابه مدل موجود به نظر می رسد.

تنها دلیلی که می‌دانیم Chromecast جدید و ارزان‌تر است G454V شماره مدل روی آن، که همان شماره مدلی است که در تابستان در FCC ظاهر شد.

تفاوت این دستگاه در زیر کاپوت است.

شایعات حاکی از آن است که این دستگاه روی 2 گیگابایت رم و تراشه S805X2 Amlogic که از AV1 پشتیبانی می‌کند، کار می‌کند، اما قدرت کمی نسبت به مدل 4K دارد. و البته، تفاوت اصلی این است که این کروم‌کست ارزان‌تر تنها از خروجی 1080p پشتیبانی می‌کند، نه تا 4K.

WinFuture می افزاید که گوگل با این مدل جدید همان ریموت 4K را ارسال خواهد کرد.

اگرچه این احتمال وجود دارد که گوگل زودتر از این دستگاه از این دستگاه رونمایی کند، به نظر می رسد در این مرحله به احتمال زیاد این Chromecast جدید “HD” در کنار سری پیکسل 7 در اوایل اکتبر وارد بازار شود. گوگل قبلاً دستگاه‌های Nest جدید – خانواده‌ای که Chromecast از نظر فنی در آن قرار می‌گیرد – در این رویداد تأیید کرده است.

تا آنجا که قیمت گذاری می شود، ما انتظار داریم این دستگاه قیمت 30 دلاری کروم کست قدیمی را که در سال 2018 منتشر شد، بگیرد.

اطلاعات بیشتر در Google TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: