لولای Galaxy Z Flip 4 در آزمایش شکنجه شدید بیرون می‌آید

گلکسی زد فلیپ 4 به خودی خود یک شگفتی است، و در حالی که به نظر می رسد این گوشی که فیزیک را به چالش می کشد، شکننده است، فلیپ 4 می تواند شکست بخورد. یعنی تا زمانی که در آزمایش شکنجه سعی کنید Z Flip 4 را نصف کنید.

در جدیدترین ویدیوی خود، Zach از JerryRigEverything، Z Flip 4 را وارد گردبادی از آزمایش‌های شکنجه و دوام می‌کند. این تست ها شامل بررسی مقاومت گوشی در برابر خط و خش و اجسام سخت و ساینده و اعمال فشار فیزیکی به دستگاه است.

برای شروع، صفحه نمایش با چندین ابزار سختی سنجی اندازه می شود. با بالا رفتن عدد، این انتخاب ها سخت تر و سخت تر می شوند، که ایده خوبی از مقاومت سختی نمایشگر تلفن به دست می دهد. متأسفانه، UTG (شیشه فوق‌العاده) سامسونگ نمی‌تواند از سطح 2 بالاتر برود. البته، شما دوام را فدای انعطاف‌پذیری می‌کنید، و Z Flip4 دارای یک مقدار زیادی از انعطاف پذیری

در این دنباله آزمایش شکنجه Fold 4، Z Flip 4 همان درمان حمام کثیفی را دریافت می کند. در این ویدئو، خاک روی صفحه نمایش داخلی ریخته شده و در اطراف پخش می شود. پس از آن، دستگاه به طور کامل بسته شده و چرخانده می شود و لولای بیرونی را آشکار می کند، جایی که گرد و غبار بیشتری روی آن ریخته می شود. جای تعجب نیست که گلکسی زد فلیپ 4 به خوبی در برابر هجوم اجسام ریز خارجی محصور شده در لولا مقاومت می کند.

چیزی که احتمالاً جالب‌ترین بخش در مورد کل آزمایش است، آزمایش نهایی است: تست خم. Z Fold 4 نیز تحت آزمایش مشابهی قرار گرفت که در آن دستگاه به طور کامل باز شده و در خلاف جهت حرکت طبیعی خم می شود. Z Fold 4 به طرز شگفت انگیزی خوب ایستادگی کرد و به نظر نمی رسید تکان بخورد. از سوی دیگر، Z Flip 4 نیز چنین سرنوشتی را تجربه نکرد.

مطالب پیشنهادی  اولین گزارش فیس بوک در مورد پربیننده ترین محتوا

در حداکثر باز بودن، دستگاه در برابر هرگونه سفر بیشتر مقاومت می کرد. پس از چند ثانیه فشار دادن، Flip 4 پاشید و لولا جای خود را به چند درجه دیگر داد. پس از آن، Flip 4 دچار چند مشکل شد. ابتدا، گوشی اکنون به جای 180 درجه مستقیم، تا حدود 185 درجه باز می شود. برای اضافه کردن، Flip 4 دیگر به طور کامل بسته نمی شود مگر اینکه مجبور به انجام این کار شوید.

به احتمال زیاد یکی از کلیدهای کانال در طراحی لولای جدید Flip 4 از جای خود خارج شده و دیگر در حالت باز شدن کامل مقاومت نمی کند. مطمئن نیستیم که آیا این نقص طراحی لولای کارآمدتر با کانال ها به جای چرخ دنده است یا خیر. آزمایش‌های قبلی شکنجه Z Flip و Fold در طراحی لولا قدیمی‌تر منجر به این مشکل نشد.

در حالی که این فقط کمی ترسناک است، احتمال وقوع این اتفاق برای Galaxy Z Flip 4 شما بسیار کم است. همانطور که گفته شد، هرگز نباید Flip 4 را در جیب خود بلغزانید، زیرا آسیب ناشی از آن ممکن است فقط یک لولا شکسته باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور