افزونه‌های کروم مورد علاقه ما در سال 2022

در طول سال 2022، ما دوست داشتیم راه‌های بسیاری را که توسعه‌دهندگان برنامه‌های افزودنی کروم ساخته‌اند، ببینیم. از یک نیروی کار ترکیبی جهانی در حال رشد تا یادگیری دیجیتال و بازی های مجازی، تحولی که امسال شاهد آن بودیم، به برنامه های افزودنی نیز کشیده شد. امروز، افزونه‌های سال مورد علاقه Chrome خود را معرفی می‌کنیم که الهام‌بخش شادی بود، به ما در یادگیری کمک کرد و ما را سازنده نگه داشت.

مرورگر خود را برای شما فعال کنید

چه در حال تهیه پیش‌نویس ایمیل یا طراحی محتوا باشید، برنامه‌های افزودنی می‌توانند به خودکارسازی، اشتراک‌گذاری و رشد کار شما برای تجربه سازنده‌تر در وب کمک کنند. تانگو در حین کار به طور خودکار راهنماهای نحوه کار را تولید می کند، SwiftRead به شما امکان می دهد سه برابر سریعتر بخوانید و LINER به عنوان دستیار تحقیقاتی شخصی شما عمل می کند. Compose AI به شما کمک می کند تا نوشتن خود را با هوش مصنوعی خودکار کنید، در حالی که طراحان Visbug اجازه می دهد تغییراتی در متن و تصاویر یک وب سایت ایجاد کنند.

و این فقط برای محل کار نیست. Check US Visa Slots جدیدترین قرار ملاقات های ویزای ایالات متحده در هند را برای غلبه بر چالشی که سالانه 5.5 میلیون متقاضی ویزای ایالات متحده را تحت تأثیر قرار می دهد ارائه می دهد.

متمرکز بمان

دسته بعدی برنامه‌های افزودنی به شما کمک می‌کند روی Chrome متمرکز و سازنده بمانید. Workona Tab Manager انفجار برگه‌های شما را رام می‌کند، فضاهای کاری را برای سازماندهی پروژه‌های شما راه‌اندازی می‌کند و به شما کمک می‌کند تا از موارد مهم مطلع شوید. CrXMouse Chrome Gestures بهره وری مرور شما را با میانبرهای پیمایش سفارشی ماوس افزایش می دهد.

مطالب پیشنهادی  دو روش جدید که Google می تواند به شما در برنامه ریزی وعده های غذایی تعطیلات کمک کند

بازی و تماشای ویدیو را حتی بهتر کنید

گاهی اوقات لازم است بهره وری را کنار بگذارید و از برنامه های افزودنی برای انجام بازی مورد علاقه خود استفاده کنید یا نمایش مورد علاقه خود را تماشا کنید. RoPro با افزودن ده ها ویژگی منحصر به فرد به بازی، تجربه بیش از یک میلیون بازیکن Roblox را افزایش می دهد. با eJOY می‌توانید فیلم‌ها و ویدیوها را با زیرنویس دوگانه تماشا کنید و در حین تماشای فیلم، زبان یاد بگیرید.

یادگیری برای همه

با توجه به اینکه بسیاری از دانش‌آموزان اکنون به مدرسه بازگشته‌اند، یادگیری دیجیتالی اینجا باقی مانده است و فناوری و محاسبات برای کلاس درس اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند. Equatio ریاضیات را دیجیتال می کند و به معلمان و دانش آموزان در تمام سطوح در ایجاد سریع و آسان عبارات ریاضی کمک می کند. برای هر دانش‌آموزی که مقاله می‌نویسد، MyBib: Free Citation Generator به‌طور خودکار کتاب‌شناسی‌ها و نقل‌قول‌هایی را برای شما در هنگام مرور وب ایجاد می‌کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور