نحوه استفاده از جستجوی Google برای کمک به مدیریت زمان‌های نامشخص

هر سال در حوالی تعطیلات، گوگل شاهد افزایش جستجوها برای حمایت غذایی است و در سال 2022، ما شاهد افزایش 20 درصدی جستجوها برای “بانک غذا و انباری” از سال 2021 بودیم. برنامه های فدرال مانند برنامه تغذیه و کمک مکمل (SNAP) سالانه بیش از 42 میلیون آمریکایی را تغذیه می کند. وقتی «مزایای فوری» را جستجو می‌کنید، می‌توانید منابع مستقیم و مرتبط محلی را بیابید تا به تعیین واجد شرایط بودن و نحوه درخواست این مزایا کمک کنند. پس از تایید برنامه اسنپ، بسیاری از افراد از کارت های انتقال مزایای الکترونیکی (EBT) برای پرداخت هزینه غذا استفاده می کنند. اکنون می توانید «EBT» را جستجو کنید تا اطلاعاتی درباره برنامه ایالت خود پیدا کنید، از جمله نحوه ورود به سیستم، بررسی موجودی خود و پیدا کردن شماره تلفن های مناسب برای پشتیبانی. با آخرین به‌روزرسانی‌های ما، می‌توانید به راحتی اطلاعاتی درباره برنامه تغذیه ویژه زنان، نوزادان و کودکان (WIC) پیدا کنید.

ما همچنین می دانیم که بانک ها و انبارهای مواد غذایی محلی نقش حیاتی در تغذیه نیازمندان جوامع ما دارند. سال گذشته، 53 میلیون نفر در ایالات متحده برای چیدن وعده های غذایی روی میز خود به بانک ها و انبارهای مواد غذایی مراجعه کردند. در نوامبر، Google.org اعلام کرد که همکاری جدیدی با Feeding America، بزرگترین سیستم غذایی خیریه کشور، برای کمک به ارائه 50 میلیون وعده غذایی به خانواده‌ها در سراسر ایالات متحده دارد. withgoogle.com

ارتباط افراد با اطلاعات با کیفیت بالا برای کاری که ما در Google انجام می دهیم بسیار مهم است. ما متعهد هستیم که همه را با دانش توانمند کنیم تا زندگی بهتری برای خود و جوامع انعطاف پذیرتر بسازند.

مطالب پیشنهادی  چیزهای جدید برای مشاغل در Android 13
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور