پچ OnePlus ژوئن 2022: همه دستگاه‌هایی که به‌روزرسانی دارند

OnePlus اکنون وصله امنیتی ژوئن 2022 را برای مجموعه کوچکی از دستگاه‌ها منتشر می‌کند. در اینجا همه گوشی‌های هوشمندی هستند که جدیدترین OTA را می‌بینند.

به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2022 OnePlus — چه چیزی جدید است؟

در ابتدای ژوئن، گوگل وصله امنیتی را به عنوان هفتمین به‌روزرسانی پس از اندروید 12 برای همه دستگاه‌های پیکسل واجد شرایط اضافه کرد. همچنین یک کاهش ویژگی پیکسل دیگر را نشان داد که با مجموعه ای از عملکردها و ویژگی ها کامل می شود که حداقل در حال حاضر منحصر به سری گوشی های هوشمند خود گوگل باقی خواهند ماند. OTA مبتنی بر QPR3 است و از یک سری به‌روزرسانی‌های بتا برای پیکسل 4 تا سری پیکسل 6 دنبال می‌شود.

توجه به این نکته مهم است که گوشی‌های OnePlus همچنان فاقد به‌روزرسانی اخیر اندروید 12L/12.1 هستند، اما شما می‌توانید مرحله بتا اندروید 13 را برای OnePlus 10 Pro اخیر دنبال کنید. ما انتظار داریم دستگاه‌های بیشتری در ارتقای سیستم‌عامل بعدی به این نگاه اولیه دسترسی داشته باشند، اما در این مرحله، در دسترس بودن آن محدود است. برخلاف سامسونگ، OnePlus در مورد به‌روزرسانی‌های اندروید چندان سریع نیست. تا 15 ژوئن طول کشید تا آخرین وصله امنیتی روی گوشی های واجد شرایط وارد شود.

در این برهه از زمان، به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2022 روی تعداد انگشت شماری از دستگاه‌های OnePlus وارد شده است، اما ما امیدواریم که در روزها و هفته‌های آینده گسترش بیشتری پیدا کند.

دستگاه های OnePlus با به روز رسانی ژوئن 2022

سری وان پلاس 10

وان پلاس که در حال حاضر تنها به یک دستگاه در جدیدترین مجموعه محدود شده است، اکنون پچ امنیتی ژوئن 2022 را به OnePlus 10 Pro ارائه می کند. OxygenOS 12 A.15 اکنون با چند ترفند اضافی از جمله بهبودهایی برای اسکنر اثر انگشت در صفحه نمایش و حتی کمی بهبود دوربین در حال عرضه است.

سری وان پلاس 9

در حالی که OnePlus 9RT فقط در هند و چین در دسترس است، این دستگاه هزینه های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. اگر در هند زندگی می‌کنید (یا گوشی را وارد کرده‌اید)، به زودی شاهد عرضه OxygenOS A.10 برای دستگاهتان با وصله امنیتی ژوئن 2022 خواهید بود.

سری وان پلاس 7

اگر از اجرای نرم‌افزار پیش‌نمایش خوشحال هستید، می‌توانید وصله امنیتی ژوئن را بر روی گوشی سری وان‌پلاس 7 خود از OxygenOS 12 Open Beta 1 که اخیراً منتشر شده است، دریافت کنید. بر اساس اندروید 12، این ساخت پیش‌نمایش شامل وصله ژوئن در کنار تعداد زیادی از رابط کاربری و رابط کاربری است. تغییرات زیر کاپوت متأسفانه، این سازه بیش از طعم ColorOS را در خود دارد. طرفداران هاردکور OxygenOS ممکن است بخواهند از آن اجتناب کنند، اما برای اهداف امنیتی دستگاه، پس از به روز رسانی تحت پوشش قرار خواهید گرفت.

سری OnePlus 7T

از آنجایی که سری OnePlus 7 و 7T با یک برآمدگی جزئی چیپست از هم جدا شده‌اند، به این معنی است که به‌روزرسانی‌ها اغلب همزمان می‌رسند. این مورد در مورد OxygenOS 12 Open Beta 1 است که اکنون برای OnePlus 7T و 7T Pro در دسترس است. شایان ذکر است که این از نظر فنی چیزی نیست که ما به صاحبان OnePlus برای دریافت آخرین پچ پیشنهاد کنیم، اما این است با این وجود یک گزینه

سری OnePlus Nord

OnePlus Nord N100 مقرون به صرفه اولین دستگاهی بود که جدیدترین وصله امنیتی ژوئن 2022 را با OxygenOS 11.0.6 و 11.0.7 به ترتیب در اروپا و آمریکای شمالی دریافت کرد. این به‌روزرسانی به‌جز وصله امنیتی ژوئن حاوی اطلاعات کمی است و همچنان بر پایه اندروید 11 است.

پس از عرضه اخیر Nord 2T، تعجب آور است که می بینیم Nord 2 آخرین به روز رسانی امنیتی را قبل از آخرین گوشی جدید دریافت کرده است. OxygenOS A.21 در 15 ژوئن عرضه شد، اما چیزی در لاگ تغییرات به جز آخرین پچ وجود نداشت. این به دنبال عرضه OxygenOS 12 و بنابراین Android 12 برای گوشی های هوشمند اقتصادی در اوایل ماه جاری است.

OxygenOS A.11 برای OnePlus Nord 2T برای دستگاه های واجد شرایط عرضه شده است و شامل چند ترفند اضافی به طور خاص برای Microsoft Intune است. این به‌عنوان یکی از اولین به‌روزرسانی‌های مناسب پس از عرضه برای Nord 2T است که در این مرحله هنوز در هر منطقه عرضه نشده است.

از تاریخ 22 ژوئن، تنها دستگاه دیگری که به‌روزرسانی می‌شود OnePlus Nord CE 2 است. دستگاه “Community Edition” در تالارهای گفتمان OnePlus با سیستم عامل OxygenOS A.13 دیده شده است. مانند Nord 2، تغییرات ثبت شده به سادگی وصله امنیتی ژوئن 2022 را برای دستگاه های OnePlus اضافه می کند. Nord CE 2 Lite بسیار مقرون به صرفه اکنون پچ ماه گذشته را با به‌روزرسانی OxygenOS A.09 در مناطقی که دستگاه به فروش رسیده است دریافت می‌کند.

دستگاه‌هایی که هنوز در انتظار وصله ژوئن هستند

در حالی که می‌بینیم مجموعه بسیار کوچکی از دستگاه‌ها آخرین وصله را دریافت می‌کنند، مجموعه بزرگ‌تری از مجموعه سخت‌افزار OnePlus همچنان با وصله‌های امنیتی قدیمی‌تر 2022 به‌روزرسانی می‌شود – با همه دستگاه‌هایی که در زیر ذکر شده است. از آنجایی که وصله‌ها معمولاً به‌صورت دو ماه یکبار ارائه می‌شوند، ممکن است برخی از دستگاه‌ها را قبل از عرضه گسترده‌تر وصله‌های آینده نادیده بگیرید.

سری وان پلاس 10

سری وان پلاس 9

 • OnePlus 9 (وصله آوریل 2022)
 • OnePlus 9 Pro (پچ آوریل 2022)
 • OnePlus 9R (وصله مه 2022)
 • OnePlus 9RT (وصله مارس 2022)

سری وان پلاس 8

 • OnePlus 8 (وصله مه 2022)
 • OnePlus 8 Pro (پچ مه 2022)
 • OnePlus 8T (وصله مه 2022)

سری وان پلاس 7

 • OnePlus 7 (وصله مه 2022)
 • OnePlus 7 Pro (پچ مه 2022)
 • OnePlus 7T (وصله مه 2022)
 • OnePlus 7T Pro (پچ مه 2022)

سری OnePlus Nord

 • OnePlus Nord (وصله مه 2022)
 • OnePlus Nord CE (پچ مارس 2022)
 • OnePlus Nord 2 (وصله مه 2022)
 • OnePlus Nord 2T (وصله مه 2022)
 • OnePlus Nord CE 2 (پچ مارس 2022)
 • OnePlus Nord CE 2 Lite (پچ مه 2022)
 • OnePlus Nord N10 5G (پچ مه 2022)
 • OnePlus Nord N20 5G (پچ مه 2022)
 • OnePlus Nord N100 (پچ آوریل 2022)
 • OnePlus Nord N200 5G (وصله مارس 2022)

چگونه می توانم وصله امنیتی ژوئن 2022 را در دستگاه OnePlus خود دریافت کنم؟

به روز رسانی امنیتی OnePlus می 2022

OnePlus عادت دارد به‌روزرسانی‌ها را برای دستگاه‌ها به صورت مرحله‌ای منتشر کند. این بدان معناست که انتشار اولیه و تأیید بعدی در انجمن‌های OnePlus همیشه نشان نمی‌دهد که چه زمانی می‌توانید یک فایل OTA را بگیرید و دستگاه خود را به‌روزرسانی/پچ کنید.

توصیه ما این است که از یک برنامه شخص ثالث برای دریافت به موقع به روز رسانی استفاده کنید. به‌روزرسانی‌کننده اکسیژن که توسط جامعه اجرا می‌شود به شما امکان می‌دهد فایل‌های .zip. به‌روزرسانی رسمی را به‌محض اینکه به‌صورت عمومی در دسترس قرار گیرند، بارگذاری کنید. در حالی که این اطمینان را به شما می‌دهد که فوراً به‌روزرسانی‌ها را دریافت می‌کنید، اگر با مشکلاتی مواجه شدید، ممکن است لازم باشد به نسخه قدیمی‌تر برگردید. اگر مشکلات عمده هستند، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد دستگاه داشته باشد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: