چگونه می توانم بفهمم که گوگل سایت من را ایندکس کرده است؟

آخرین به روز رسانی در 6 جولای 2022.

در این ویدیوی پرسش‌های متداول سئو سریع، سریع‌ترین راه را به شما نشان می‌دهم تا بررسی کنید آیا گوگل سایت شما را ایندکس کرده است یا خیر.

چگونه بفهمم گوگل سایت های من را ایندکس کرده است؟ چگونه می توانم بدانم چند صفحه از سایت من در فهرست گوگل قرار دارد؟

ویدیوی من را در زیر تماشا کنید و یادداشت های من را بخوانید تا نحوه بررسی اینکه آیا سایت شما یا سایت رقیب شما توسط گوگل ایندکس شده است یا خیر.

خبرنامه سئو از #SEOSLY

خبرنامه سئو

چگونه می توانم بفهمم که گوگل سایت من را ایندکس کرده است؟ [Video]

در اینجا ویدیوی من است که در آن توضیح می‌دهم و به شما نشان می‌دهم که چگونه وضعیت فهرست هر وب‌سایتی را در گوگل بررسی کنید.

نکات کلیدی از ویدیو

  • سریعترین راه برای بررسی ایندکس شدن یک وب سایت توسط گوگل، استفاده از آن است site: فرمان مثلا برای بررسی وضعیت فهرست سایتم، تایپ می کنم site:seosly.com.
  • اگر سایت شما توسط گوگل ایندکس شده باشد، این دستور تعداد تقریبی صفحات ایندکس شده را برمی گرداند.
  • به خاطر داشته باشید که این قابل اطمینان ترین روش برای بررسی تعداد صفحات ایندکس شده نیست. را site: بهترین راه برای جستجوی سریع یک URL واحد است.
  • برای دانستن دقیق‌ترین و دقیق‌ترین تعداد صفحات ایندکس‌شده، به گزارش Index Coverage در Google Search Console بروید. هر چیزی که در زیر است معتبر صفحه ای است که توسط گوگل ایندکس شده است.
  • شما می توانید هر وب سایتی را که دوست دارید با دستور site: بررسی کنید. برای اینکه بتوانید گزارش پوشش فهرست را در کنسول جستجوی Google مشاهده کنید، باید مالک/کاربر تایید شده باشید.
  • همچنین می توانید استفاده کنید site: دستور انجام بهینه سازی لینک های داخلی به عنوان مثال، برای بررسی اینکه گوگل چه صفحاتی از سایت شما را برای یک جستجوی خاص مرتبط‌تر می‌داند، کافی است تایپ کنید “query” site:domain.com. برای بررسی بهترین صفحات من برای عبارت “ممیزی SEO”، تایپ می کنم SEO audits site:seosly.com.
  • علاوه بر سایت: operator بسیاری از اپراتورهای جستجوی گوگل بسیار مفید هستند. کل من رو چک کن لیست اپراتورهای جستجوی گوگل برای یادگیری بیشتر

مقالات دیگر من را با سوالات رایج سئو بررسی کنید

من مقالات و ویدیوهای جالب دیگری با سوالات متداول در مورد سئو دارم. مطمئن شوید که همه آنها را بررسی کنید.

مقالات زیر را بررسی کنید:

❓سوال خود را به سوالات متداول SEO در SEOSLY ارسال کنید

آیا سوالی در مورد سئو دارید که می خواهید اولگا به آن پاسخ دهد؟ در صورت تمایل آن را به [email protected] ارسال کنید. با تشکر!

را سوالات متداول سئو بخش جدیدی از SEOSLY با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد سئو. اولگا شخصا به هر سوال پاسخ می دهد و دیدگاه و تفسیر منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این مقالات سریع و کامل هستند تا بتوانید دانش لازم را در کمترین زمان جذب کنید. برخی یا همه مقالات به زودی ویدیو نیز به آنها اضافه می شود.

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید: