رندرهای OnePlus 11 Pro دوربین بازطراحی شده را نشان می دهد

اولین رندرهای OnePlus 11 Pro پیشنهادی به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است که به تغییرات جالبی برای پرچمدار آینده اشاره می کند.

اشتراک گذاشته شده توسط استیو همرستوفر با نام مستعار @OnLeaks و منتشر شده در SmartPrixرندرهای مبتنی بر نمونه اولیه دستگاه نشان می دهد که وان پلاس 11 پرو تغییراتی در شاسی نسبت به نسل قبلی خود ارائه می دهد. مهم‌تر از همه، OnePlus 11 Pro شاهد یک تغییر ساختار در محفظه دوربین خواهد بود که هنوز هم طراحی پیچیده‌ای دارد اما برخی تغییرات انجام شده است.

رندرها نشان می دهد که دوربین OnePlus 11 Pro دارای یک محفظه دایره ای است اما با چهار بریدگی آشنا برای لنزها و فلاش LED. لوگوی Hasselblad در طرح دایره‌ای با شاسی بیرونی در هم آمیخته شده یا در لبه این منطقه بازطراحی شده نقش بسته است. این می تواند آخرین پرچمدار OnePlus باشد که دارای گواهی Hasselblad است زیرا قرار است این همکاری به مدت سه سال ادامه یابد.

با OnePlus 10T شاهد بودیم که دستگاه اواسط چرخه بدون اسلایدر فوق العاده محبوب Alert عرضه شد. خوشبختانه، حداقل طبق این رندرهای مرجع، این کلید سخت افزاری برای حالت های زنگ دستگاه در وان پلاس 11 پرو به اینجا باز می گردد.

جالب اینجاست که علیرغم برخی شایعات برعکس، این گزارش عرضه اولیه سال 2023 را پیشنهاد می کند. انتظار می رود وان پلاس یک پرچمدار با کوالکام اسنپدراگون 8 نسل 2 را به زودی در سال 2022 روانه بازار کند. این می تواند در ابتدا به عرضه در چین اشاره کند، اما در این مرحله کاملاً مشخص نیست که چگونه خواهد شد.

مطالب پیشنهادی  وردپرس Gutenberg 10.1 باعث تقویت هسته وب می شود

این احتمال وجود دارد که OnePlus 11 Pro با آخرین پردازنده کوالکام راه اندازی شود و همچنین به نظر می رسد این دستگاه دارای صفحه نمایش خمیده نیز باشد. اندروید 13 نیز احتمالاً از پیش نصب شده خواهد بود، و این به‌روزرسانی عملاً به عنوان نسخه تغییر نام یافته ColorOS 13 که در دستگاه‌های Oppo یافت می‌شود، ارائه می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد OnePlus:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور