تجلیل و حمایت از قهرمانان کسب و کارهای کوچک

فناوری نقشی اساسی در کمک به کسب و کارها برای سازگاری و رونق داشته است. ابزارهای دیجیتال به کسب و کارها کمک کرد تا مخاطبان جدیدی پیدا کنند، وارد بازارهای جدید شوند و آگاهی از برند را ایجاد کنند. آنتونیو گونزالس از ابزارهای دیجیتالی برای کمک به حفظ اعتبار استفاده می کند غارت خانه در طول بیماری همه گیر شناور است و او تنها نیست.

گزارشی از سوی شورای تجارت متصل که سال گذشته منتشر شد، نشان می‌دهد که کسب‌وکارهای کوچک در سراسر اروپا که در طول همه‌گیری همه‌گیر به استفاده از ابزارهای دیجیتال روی آورده‌اند، 80 درصد فروش بهتری نسبت به آن‌هایی که این کار را نکرده‌اند، داشته‌اند و سه برابر بیشتر افراد را استخدام کرده‌اند.

آسان‌تر کردن ارتباط برای کسب‌وکارها و افراد در قلب کاری است که انجام می‌دهیم. به همین دلیل است که ما هفته بین‌المللی کسب‌وکار کوچک را در آلمان، اسپانیا و ایرلند پس از سه سال موفق در ایالات متحده و کانادا جشن می‌گیریم. در این هفته بین المللی کسب و کار کوچک، قهرمانان جوامع خود را با چند روش جدید برای حمایت از آنها می شناسیم.

ما مجموعه‌ای از برنامه‌های آموزشی رایگان را برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​در سراسر اروپا ارائه خواهیم کرد که به آنها کمک می‌کند مهارت‌ها و اعتماد به نفس خود را برای موفقیت آنلاین ایجاد کنند. تحقیقات نشان داده است که 22 درصد از صاحبان مشاغل کوچک احساس می کنند مهارت و دانش لازم برای افزایش استفاده از ابزارهای دیجیتال را ندارند.

در اسپانیا، ما در حال همکاری با Fundae هستیم تا به 1000 کسب‌وکار کوچک و متوسط ​​بورسیه‌های گواهی شغلی Google ارائه دهیم تا فرصت‌هایی را برای کسب و کارشان فراهم کنیم و فرصت‌های جدیدی برای نیروی کارشان ایجاد کنیم. در آلمان، هشت آموزش آنلاین رایگان جدید را در Google Zukunftswerkstatt راه‌اندازی می‌کنیم تا به کسب‌وکارهای کوچک کمک کنیم مهارت‌های دیجیتال خود را بهبود بخشند و به‌صورت آنلاین رشد کنند.

ما همچنین می‌خواهیم به این کسب‌وکارها کمک کنیم تا کارآمدتر کار کنند، به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنند و با مشتریان فعلی در ارتباط باشند. برای مشاغل کوچک مستقر در آلمان، اسپانیا یا ایرلند تا 16 سپتامبر، پشتیبانی ما شامل موارد زیر خواهد بود:

  • سه ماه Google Workspace رایگان
  • â € 150 یا بیشتر تخفیف Chromebook
  • 60 روز Shopify رایگان

در آلمان، 40 درصد تخفیف دامنه از Google Domains نیز در دسترس است.

به شما کمک می کند تا قهرمانان کسب و کار کوچک خود را بشناسید

در اسپانیا، قرعه کشی قهرمانان مشاغل کوچک را معرفی می کنیم. مردم تا 19 سپتامبر فرصت دارند تا کسب و کار کوچک اسپانیایی مورد علاقه خود را برای فرصتی برای دریافت کمک برای رشد کسب و کار خود نامزد کنند. در g.co/pymes/semana شروع کنید.

همه مشاغل در اروپا می توانند به راحتی نمایه کسب و کار خود را مستقیماً در جستجوی Google یا برنامه Google Maps ادعا کرده و تأیید کنند و مستقیماً از جستجو به پیام ها پاسخ دهند. نمایه های کسب و کار همچنین می تواند به افراد کمک کند تا مشاغل محلی خود را پیدا کنند و با ارسال نظرات مثبت از آنها حمایت کنند.

بر اساس گزارش کمیسیون اروپا، 99 درصد از کل مشاغل در اتحادیه اروپا کسب و کارهای کوچک هستند و حدود 100 میلیون نفر را استخدام می کنند و ستون فقرات اقتصاد ما را تشکیل می دهند. امیدواریم در هفته بین‌المللی کسب‌وکارهای کوچک به ما بپیوندید، زیرا انعطاف‌پذیری و رشد آنها را در آلمان، اسپانیا و ایرلند جشن می‌گیریم.