Android 13 QPR1: ضربه زدن روی دکمه چرخش آسان‌تر می‌شود

در چندین نسخه گذشته، اندروید به شما اجازه می‌دهد با میانبری که در گوشه صفحه ظاهر می‌شود، سریع بچرخید. Android 13 QPR1 با بزرگ‌تر کردن دکمه چرخش، کوچک‌ترین تغییرات را انجام می‌دهد.

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، اندروید 13 QPR1 (در سمت راست) دکمه چرخش پایین سمت چپ را بزرگ‌تر می‌کند و بنابراین ضربه زدن را آسان‌تر می‌کند. اندازه نماد چرخش مستطیلی بدون تغییر است، در حالی که اندازه دایره تقریباً به اندازه یک برنامه است.

این دکمه برای اولین بار در اندروید 9 پای معرفی شد و در سمت راست نوار ناوبری سه دکمه قرار گرفت. گوگل این دکمه شناور را با سوئیچ اندروید 10 برای پیمایش حرکتی معرفی کرد، در حالی که اندروید 12 چرخش هوشمند مبتنی بر دوربین را در تلفن های پیکسل معرفی کرد.

دستگاه‌های اندرویدی OEM شخص ثالث قطعاً از این افزایش اندازه سود خواهند برد، به‌ویژه دکمه سامسونگ روی تبلت‌ها به سختی قابل توجه است.

از نسخه بتا 1، اندروید 13 QPR1 ترفندهای بصری زیادی ندارد. مورد جزئی دیگر این است که چگونه کاشی های Quick Settings اکنون انیمیشن های لذت بخشی را شامل می شوند. جستجوی Unified Pixel Launcher بزرگترین تغییر زمانی است که QPR1 در دسامبر وارد حالت پایدار شود.

ترک کرد: پیکسل 6 پرو، اندروید 13 پایدار است | درست: 6a، QPR1 بتا 1

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: