Nothing Phone (1) به ایالات متحده نمی آید

Carl Pei’s Nothing Phone کمی سر و صدا ایجاد کرده است، اما اگر در ایالات متحده هستید، نباید خیلی هیجان زده شوید.

Nothing Phone (1) فروخته نمی شود، یا حتی در ایالات متحده کار نمی کند

Nothing Phone (1) تقریباً روح روزهای اولیه OnePlus را هدایت می کند و قول می دهد رقیبی باشد که بازار گوشی های هوشمند را کمی تکان دهد. دیروز، با نگاهی به ترفندهای نورپردازی “گلیف” Nothing Phone که در پشت دستگاه اتفاق می افتد، نگاهی به این موضوع انداختیم.

در حالی که هنوز چیزهای زیادی درباره Nothing Phone در حال حاضر نمی دانیم وجود دارد، اکنون تأیید شده است که این دستگاه با هیچ ظرفیت رسمی به ایالات متحده نخواهد آمد، حداقل در زمان عرضه.

در حالی که ما دوست داریم تلفن (1) را به کل جامعه در سراسر جهان بیاوریم، ما بر بازارهای داخلی، از جمله بریتانیا و اروپا، که در آن شراکت قوی با اپراتورهای محلی پیشرو داریم، تمرکز کرده‌ایم. همانطور که می‌دانید راه‌اندازی یک گوشی هوشمند بسیار طول می‌کشد، از اطمینان از پشتیبانی گوشی توسط فناوری‌های سلولی کشور گرفته تا مشارکت‌های اپراتور و مقررات محلی، و از آنجایی که ما هنوز یک برند جوان هستیم، باید در مورد آن استراتژیک باشیم.

این تایید تنها چند ساعت پس از تایید ایوان بلاس صورت گرفت در توییتر اشاره کرد که تلفن Nothing فاقد پشتیبانی ایالات متحده خواهد بود.

PCMag، که Nothing این خبر را تایید کرد، این ایده را ارائه می دهد که شراکت اپراتورها مانع اصلی است که Nothing با ورود به بازار ایالات متحده با آن مواجه است، چیزی که به نظر می رسد شرکت در بیانیه دیگری تأیید می کند.

ما برنامه های بزرگی برای عرضه یک گوشی هوشمند با پشتیبانی ایالات متحده در آینده داریم. در حال حاضر، تعداد محدودی از سرمایه گذاران بخش خصوصی ما در ایالات متحده می توانند از طریق یک برنامه بتا بسته، تلفن (1) را دریافت کنند. در ضمن، اگر خوانندگان واقعاً مایلند تلفن (1) در اسرع وقت در ایالات متحده در دسترس قرار گیرد، باید با اپراتور خود تماس بگیرند تا آنها را از ما مطلع کنند.

خبر خوب برای کسانی که به دنبال خرید گوشی Nothing (1) در ایالات متحده هستند این است که مدلی با پشتیبانی شبکه ایالات متحده در دست ساخت است، اما هیچ جدول زمانی در دسترس نیست.

در ضمن، اگر بخواهید یک تلفن Nothing در ایالات متحده بخرید، در استفاده از آن با مشکل مواجه خواهید شد. این دستگاه باید در ظرفیت محدودی در T-Mobile کار کند، اما فاقد سرویس VoLTE در AT&T است و اصلاً در Verizon کار نخواهد کرد.

با نگاهی به تلاش های قبلی کارل پی، این حرکت کمی غافلگیر کننده است. OnePlus 6 اولین دستگاه این شرکت بود که از طریق اپراتورها در ایالات متحده فروخته شد، اما هر مدل قبلی در بازار ایالات متحده برای کسانی که این دستگاه را می خواستند به صورت آنلاک فروخته می شد. جای تعجب است که با توجه به تمام بازاریابی پشت تلفن Nothing تاکنون، این شرکت در حال حاضر ایالات متحده را کنار گذاشته است.

آیا هنوز در مورد تلفن Nothing هیجان زده هستید؟

بیشتر در مورد هیچ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: