Montblanc Summit 3 جدیدترین ساعت هوشمند Wear OS 3 است

گوگل بیش از یک سال پیش از Wear OS 3 رونمایی کرد، اما از آن زمان تاکنون تنها بر روی یک محصول در دسترس بوده است. اکنون، قبل از معرفی پیکسل واچ خود گوگل، Wear OS 3 راه خود را به ساعت هوشمند مجهز به کوالکام در Montblanc Summit 3 باز کرده است.

Montblanc Summit 3 ساعت هوشمند Wear OS 3 بعدی است

Wear OS 3 تا به امروز فقط در Samsung Galaxy Watch 4 در دسترس بوده است، و این سیستم عامل به شدت با One UI Watch سامسونگ ساخته شده است. هنوز نشان داده شده است که Wear OS 3 چگونه به این پلتفرم کمک کرده است، اما به وضوح آنچه گوگل برای به روز رسانی در نظر گرفته است را نشان نمی دهد.

اکنون، ما نگاهی دقیق‌تر به آنچه که Wear OS 3 به میز خارج از سامسونگ می‌آورد، می‌کنیم.

Montblanc Summit 3 اولین ساعت هوشمندی است که از زمان Galaxy Watch 4 با Wear OS 3 عرضه می‌شود. این ساعت هوشمند لوکس چیزی است که به نظر می‌رسد، حداقل در اسکرین‌شات‌های بسیار محدودی که می‌توانیم ببینیم، نسخه‌ای عمدتاً موجود از Wear OS 3 است.

این راه‌انداز اپلیکیشن Wear OS 3 است

در یک بیانیه مطبوعاتی که ساعت هوشمند را اعلام می کند، Montblanc جزئیات زیادی در مورد آنچه تجربه نرم افزاری ارائه می دهد ارائه نمی دهد، فقط از پشتیبانی از جهت های گام به گام در Google Maps حمایت می کند – که نسخه جدید فقط در Wear OS پشتیبانی می شود. 3 – و همچنین پشتیبانی از Google Pay.

Montblanc Summit 3 با استفاده از سیستم عامل Wear OS توسط Google، می تواند با افزودن تمام برنامه های لازم برای رفع نیازهای صاحب آن، بهبود یابد. چه در محل کار، چه در بازی، چه در جاده و چه در خانه، ساعت جدید در مورد ارائه یک تجربه دلخواه و افزایش دهنده زندگی برای بهترین استفاده از روز است. می‌توانید با ناوبری گام به گام روی مچ دست خود با Google Maps در جهان حرکت کنید یا از Google Pay به عنوان یک روش سریع و ساده برای پرداخت در فروشگاه‌ها در حین حرکت استفاده کنید. در هر زمان و هر مکان به دنیایی از محتوا دسترسی داشته باشید — همه اینها از ساعت هوشمند خود با Google Play.

همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، Montblanc همچنین شامل یک برنامه تناسب اندام با ردیابی خواب، و همچنین چندین صفحه ساعت است. این ساعت همچنین قادر است سطح اکسیژن خون شما را بخواند. این تجربه بر روی تراشه Snapdragon Wear 4100+ Qualcomm اجرا می‌شود، همان چیپست موجود در آخرین ساعت‌های هوشمند گروه فسیل، از جمله Skagen Falster Gen 6 که اوایل امسال بررسی کردیم.

از نظر طراحی فیزیکی، Montblanc Summit 3 دارای یک قاب تیتانیومی در رنگ‌های مشکی، خاکستری و دو رنگ است که دارای گزینه‌های لاستیکی و نوار چرمی است. یک تاج چرخان و دو دکمه اضافی وجود دارد. اندازه قاب این ساعت نیز 42 میلی متر است.

ما برای جزئیات بیشتر در مورد عمر باتری با Montblanc تماس گرفتیم. ساعت های هوشمند Montblanc موجود تقریباً یک روز باتری دارند.

قیمت Montblanc Summit 3 1290 دلار است و این ساعت هوشمند از 15 جولای در دسترس خریداران خواهد بود. شما می توانید آن را مستقیماً از وب سایت Montblanc دریافت کنید. Montblanc این بار نیز این ساعت را در «بسته‌بندی کاغذی پایدار» ارسال می‌کند و خاطرنشان می‌کند که این ساعت با «گستره وسیعی از ابزارهای پشتیبانی برای به حداکثر رساندن تجربه کامل چرخه عمر، و همچنین جایگزینی باتری توسط Montblanc Service» عرضه می‌شود.

بقیه چطور؟

سوال بزرگ در این مرحله این است که آینده Wear OS 3 چیست.

گوگل قبلاً لیستی از ساعت‌های هوشمند را تأیید کرده بود که واجد شرایط ارتقاء به Wear OS 3 هستند، که فقط شامل ساعت‌های هوشمندی است که از چیپست Snapdragon Wear 4100 یا 4100+ استفاده می‌کنند. اما از امروز، ما هنوز نمی دانیم چه زمانی هر یک از این به روز رسانی ها ارائه می شود.

با توجه به اینکه Montblanc Summit 3 در حال گسترش Wear OS 3 از سامسونگ است، مطمئناً به نظر می رسد که به روز رسانی ها در گوشه و کنار هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: