آیا کنسول جستجوی گوگل همه داده ها را نشان می دهد؟

آخرین به روز رسانی در 22 ژوئن 2022.

در این ویدیوی سئوی متداول سریع، من نظر خود را در مورد اینکه آیا کنسول جستجوی گوگل همه داده ها را نشان می دهد ارائه می دهم.

آیا کنسول جستجوی گوگل همه داده ها را نشان می دهد؟ آیا هنگام ممیزی وب سایت می توانید فقط از کنسول جستجوی گوگل استفاده کنید؟ آیا اطلاعات مربوط به همه صفحات را ارائه می دهد؟

کنسول جستجوی گوگل احتمالاً مهمترین ابزار سئو است. با این حال، دانستن نحوه استفاده از آن و درک محدودیت های آن بسیار مهم است.

یادداشت های من را در زیر بخوانید و ویدیوی سئوی متداول درباره داده های کنسول جستجوی گوگل را تماشا کنید.

خبرنامه سئو از #SEOSLY

خبرنامه سئو

آیا کنسول جستجوی گوگل همه داده ها را نشان می دهد؟ [Video]

نکات کلیدی در مورد داده های کنسول جستجوی گوگل

  • هدف اصلی Google Search Console این است که به شما امکان دهد در مورد نحوه عملکرد وب سایت خود در جستجوی Google اطلاعات کسب کنید.
  • کنسول جستجوی Google داده‌ها را در انواع گزارش‌ها ارائه می‌کند، مانند گزارش عملکرد، گزارش فهرست، گزارش تجربه، گزارش پیشرفت‌ها یا گزارش اقدامات امنیتی و دستی.
  • در هر گزارش، کنسول جستجوی گوگل نمونه ای از داده ها را ارائه می دهد. نمونه به اندازه کافی بزرگ است تا بتوانید نتیجه گیری های معناداری داشته باشید و بتوانید در مورد اقدام مورد نظر برای وب سایت خود تصمیم بگیرید.
  • به عنوان مثال، در گزارش عملکرد، می توانید 1000 پرس و جوی برتر که سایت شما برای آنها نمایش داده می شود را مشاهده کنید. اگر گزارش را به یک نشانی وب محدود کنید، می‌توانید 1000 درخواست برتر برای آن URL خاص را ببینید.
  • گزارش تجربه صفحه (که از گزارش Core Web Vitals ساخته شده است) همچنین نمونه های معنی داری از صفحاتی را به شما نشان می دهد که مشکل خاصی دارند یا Core Web Vitals را پاس می کنند.
  • اگر در حال انجام یک ممیزی فنی سئو در یک سایت، باید از یک خزنده مانند Sitebulb یا Screaming Frog نیز استفاده کنید تا اطلاعات مربوط به همه URL ها را به دست آورید. کنسول جستجوی گوگل ممکن است همه URL ها را به شما نشان ندهد، به خصوص اگر وب سایت بزرگی دارید.
  • شما می توانید استفاده کنید کلمات کلیدی در همه جا برای اینکه بتوانید معیارهای کلمات کلیدی مانند حجم را مستقیماً در GSC ببینید.
  • حتما تماشا کنید لیست پخش آموزشی Google Search Console در YouTube برای درک هر بخش از GSC.

مقالات دیگر من در مورد کنسول جستجوی گوگل را بررسی کنید

اگر مدتی است که من را دنبال کرده اید، می دانید که کنسول جستجوی گوگل یکی از ابزارهای سئو مورد علاقه من (اگر نه محبوب ترین) است.

مطالب پیشنهادی  عیب اصلی سئو چیست؟ بر اساس تجربه من.

مقالات زیر را در مورد GSC در SEOSLY بررسی کنید:

❓سوال خود را به سوالات متداول SEO در SEOSLY ارسال کنید

آیا سوالی در مورد سئو دارید که می خواهید اولگا به آن پاسخ دهد؟ در صورت تمایل آن را به [email protected] ارسال کنید. با تشکر!

در سوالات متداول سئو بخش جدیدی از SEOSLY با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد سئو. اولگا شخصا به هر سوال پاسخ می دهد و دیدگاه و تفسیر منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این مقالات سریع و کامل هستند تا بتوانید دانش لازم را در کمترین زمان جذب کنید. برخی یا همه مقالات به زودی ویدیو نیز به آنها اضافه می شود.

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور