تحویل ویژه! ویژگی های جدید اندروید در این فصل تعطیلات

همانطور که از ساعت های هوشمند خود برای انجام کارهای بیشتر استفاده می کنیم، کاشی های Wear OS دیدن اطلاعات مهم را در یک نگاه آسان می کند. از قبل می‌توانید از کاشی Google Maps برای شروع به پیمایش به خانه یا محل کار خود از هر نقطه استفاده کنید. و اکنون، کاشی‌های جدیدی را اضافه می‌کنیم تا به شما کمک کنیم کارهای بیشتری را از ساعت خود انجام دهید – مانند تماس با مخاطبین مورد علاقه‌تان و مشاهده زمان طلوع و غروب خورشید برای برنامه‌ریزی روزتان.

ما همچنین برنامه Google Keep را در Wear OS به‌روزرسانی کرده‌ایم تا یادداشت‌ها و کارهایی که روی تلفنتان نوشته شده‌اند به همان اندازه در ساعت شما خوب به نظر برسند. برچسب‌ها و همکاران را مشاهده کنید تا سازماندهی کنید. پس‌زمینه‌های سفارشی، عکس‌ها و نقاشی‌ها به شما کمک می‌کنند تا ببینید چه چیزی برای شما مهم است، چه در حال بررسی یادداشت‌های خود در تلفن یا ساعت خود باشید.

و چیزی که من به طور خاص منتظر آن بودم – در هفته آینده، می‌توانید از Google Assistant برای پرش سریع به بیش از 30 نوع تمرین با برنامه adidas Running استفاده کنید. فقط بگویید “Hey Google, start a run with adidas Running” و برنامه باز می شود و شروع به ردیابی تمرینات شما می کند و سرعت، مسافت و ضربان قلب شما را از طریق سنسور داخلی ساعت هوشمند شما یادداشت می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  ایجاد یک پاسخ بخش خصوصی به بحران جهانی پناهندگان