راه های جدیدی که از اوکراین حمایت می کنیم

ارائه کمک های امنیتی سایبری

دولت اوکراین تقریباً دائماً تحت حملات دیجیتالی است. به همین دلیل است که مدت کوتاهی پس از تهاجم، ما واجد شرایط بودن Project Shield، محافظت رایگان خود در برابر حملات DDoS را گسترش دادیم، به طوری که وب‌سایت‌ها و سفارت‌های دولتی اوکراین در سراسر جهان می‌توانند آنلاین بمانند و به ارائه خدمات حیاتی خود ادامه دهند. از آن زمان، ما به اجرای حفاظت از کاربران و ردیابی و اختلال در تهدیدات سایبری ادامه دادیم.

گروه تحلیل تهدیدات گوگل (TAG) عوامل تهدید را چه قبل و چه در طول جنگ ردیابی کرده و یافته های خود را به صورت عمومی و مجری قانون به اشتراک گذاشته است. یافته‌های TAG نشان داده است که بازیگران تحت حمایت دولت از روسیه، بلاروس، چین، ایران و کره شمالی مقامات دولتی و دفاعی اوکراین و اروپای شرقی، سازمان‌های نظامی، سیاستمداران، سازمان‌های غیردولتی و روزنامه‌نگاران را هدف قرار داده‌اند، در حالی که انگیزه مالی بدی دارند. بازیگران نیز از جنگ به عنوان یک فریب برای کمپین های مخرب استفاده کرده اند.

Mandiant، بخشی از Google Cloud، همچنین به نهادهای دولتی اوکراین تحت همکاری کمک به دفاع سایبری – از جمله ارزیابی مصالحه، خدمات واکنش به حادثه، اطلاعات مشترک تهدیدات سایبری، و مرکز منابع بحران اوکراین آنها – کمک می‌کند. دولت اوکراین حملات سایبری را شناسایی، کاهش داده و از آن دفاع می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  راه های جدید برای تنوع بخشیدن به درآمد بازی های خود