در هر سنی با نمایه‌های کودکان Google TV هماهنگ شوید

به عنوان پدری برای یک کودک نوپا، نمایه‌های بچه‌ها در Google TV یک نجات دهنده در خانه من بوده است. پسرم فضای مخصوص به خود را برای تماشای فیلم‌ها و نمایش‌های مورد علاقه‌اش مانند “Paw Patrol” دارد. من همچنین می‌توانم تصمیم بگیرم چه برنامه‌هایی را تماشا کند، رتبه‌بندی‌هایی را برای او تعیین کنم و زمان صفحه نمایش او را مدیریت کنم.

اما می‌دانم که با بزرگ‌تر شدن پسرم، از نمایه‌های کودکان استفاده می‌کنم. ما آموخته ایم که خانواده ها بسته به سن فرزندانشان ترجیحات متفاوتی دارند. بنابراین امروز، ما سه ویژگی را معرفی می‌کنیم که نمایه‌های کودکان را برای کل خانواده بهتر می‌کند، فارغ از اینکه فرزندان شما در چه سنی هستند.

فهرست‌های پیگیری تحت مدیریت والدین

آیا تا به حال به دنبال چیزی برای تماشا کردن و دیدن یک فیلم یا نشان دادن علاقه کودکانتان بوده اید؟ اکنون می توانید آن را برای آنها فهرست تماشا کنید. با فهرست‌های تماشای مدیریت شده توسط والدین در نمایه‌های کودکان، می‌توانید مستقیماً از نمایه خود یک فهرست «باید تماشا» برای فرزندانتان ایجاد کنید. فقط روی فیلم یا نمایش کلیک کنید، دکمه فهرست تماشا را فشار دهید و لیست تماشای نمایه کودکان خود را انتخاب کنید. دفعه بعد که فرزندان شما در حال تماشای تلویزیون هستند، فهرست تماشای آنها مستقیماً در صفحه اصلی نمایه فرزندانشان منتظر آنها خواهد بود.