ظاهری جدید برای Family Link، به‌علاوه ویژگی‌های جدید برای ایمن ماندن

ما Family Link را دوباره طراحی کرده‌ایم تا ابزارهای پرکاربرد خود را در خط مقدم قرار دهیم. والدین ویژگی‌های مورد علاقه خود (مانند محدودیت‌های زمان نمایش و مسدود کردن و تأیید برنامه‌ها) را در یک تجربه کاملاً جدید و مکانی مرکزی برای مشاهده درخواست‌ها و اعلان‌ها پیدا خواهند کرد. ما همچنین ویژگی‌های جدیدی را که والدین درخواست می‌کنند ارائه می‌کنیم.

والدین به ما گفته‌اند که برخی از مفیدترین ویژگی‌های Family Link ابزارهایی برای مدیریت زمان صفحه نمایش و راهنمایی کودکان به سمت محتوای مناسب سن هستند. اکنون، ما استفاده از آنها را آسانتر کرده ایم. برگه کنترل‌ها والدین را قادر می‌سازد تا با قابلیت تنظیم محدودیت‌های زمان صفحه نمایش برای هر دستگاه یا برنامه‌های خاص، تنظیم محدودیت‌های محتوا و مدیریت مجوزهای داده برنامه، نظارت کنند.

ما می‌دانیم مواقعی وجود دارد که فقط می‌خواهید به طور موقت تنظیمات زمان صفحه نمایش را تغییر دهید، در صورتی که فرزندتان به زمان بیشتری نیاز دارد، مثلاً اگر در تعطیلات هستید یا باید دو دقیقه آخر نمایش مورد علاقه‌اش را تمام کند. والدین اکنون می‌توانند محدودیت‌های زمان صفحه نمایش «فقط امروز» را تنظیم کنند که تنظیمات کلی زمان صفحه نمایش را لغو می‌کند و آنها را برای یک روز بدون تغییر بقیه تنظیمات و محدودیت‌ها تنظیم کنند.