ویژگی های جدید برای کمک به ایمن نگه داشتن کودکان و خانواده ها و سرگرمی با فناوری

Google TV یک تجربه سرگرمی است که برای کل خانواده ساخته شده است و استفاده از نمایه‌های کودکان آن برای کودکان در هر سنی آسان است. با افزودن فهرست‌های تماشای مدیریت‌شده، توصیه‌های کودکان با پشتیبانی از Google و حساب‌های تحت نظارت در YouTube، نمایه‌های کودکان Google TV حتی مفیدتر شدند.

آوردن توصیه‌ها و فهرست‌های تماشا به نمایه‌های کودکان، یافتن نمایش‌ها و فیلم‌های عالی را آسان‌تر می‌کند. بچه‌ها به راحتی می‌توانند سرگرمی‌های برتر را از برنامه‌های تأییدشده‌شان مرور کنند، و شما می‌توانید فهرست «حتماً تماشا» را فقط برای آن‌ها از تلویزیون و دستگاه تلفن همراه خود بسازید. و برای والدینی که بچه‌های بزرگ‌تری دارند و آماده هستند از YouTube Kids استفاده کنند، بچه‌های کوچکشان اکنون می‌توانند از یک حساب Google تحت نظارت برای شروع کاوش YouTube در نمایه کودکان Google TV خود استفاده کنند. این به‌روزرسانی‌ها نیز از امروز منتشر می‌شوند و طی چند هفته آینده تکمیل می‌شوند.

صرف نظر از برند یا دستگاه، ما بر این باوریم که شما باید بتوانید از تجربیات کیفیت یکسانی بهره مند شوید. خواه برای سرگرمی در Google TV باشد یا برای کمک به تجربه آنلاین فرزندتان با Family Link، امیدواریم این به‌روزرسانی‌های جدید را در دستگاه‌های خود بررسی کنید و از آن لذت ببرید.