چگونه ویژگی‌های جدید دوربین جامع Pixel را آزمایش کردیم

در ماه اکتبر، گوگل از Pixel 7 و Pixel 7 Pro رونمایی کرد، آخرین گام در کار ما برای ساخت دوربینی جامع و در دسترس که برای همه کار می کند. ما ارتقای بزرگی را در Real Tone معرفی کردیم، که Pixel 6 در ابتدا برای بهبود عکس‌های افراد رنگین پوست، به‌ویژه افرادی که پوست تیره‌تری دارند، معرفی کرد. و ما همچنان با Guided Frame که از ترکیبی از نشانه‌های صوتی، انیمیشن‌های با کنتراست بالا و بازخورد لمسی (لمسی) استفاده می‌کند، دسترسی‌پذیری را توسعه می‌دهیم تا به افراد نابینا و کم‌بینا کمک کند تا سلفی و عکس‌های گروهی بگیرند.

فرآیند آزمایش برای هر دوی این ویژگی‌ها به جوامعی بستگی دارد که آنها سعی در ارائه خدمات دارند. در اینجا اطلاعاتی در مورد نحوه آزمایش Real Tone و Guided Frame آورده شده است.

چگونه Real Tone را آزمایش کردیم

برای بهتر کردن Real Tone، با افراد بیشتری در مکان‌های بیشتری از جمله در سطح بین‌المللی کار کردیم. هدف این بود که ببینیم ارتقای Real Tone که تیم روی آن کار می‌کرده است در بیشتر نقاط جهان چگونه انجام می‌شود، که نیاز به گسترش دارد. سازمان بهداشت جهانی در حال آزمایش این ابزارها بود.

فلوریان کونیگزبرگر، مدیر اصلی محصول Real Tone می‌گوید: «ما با تولیدکنندگان تصویر که نماینده بریتانیا، استرالیا، هند و لائوس بودند کار کردیم. «ما واقعاً سعی کردیم دیدگاه‌های متنوع‌تری در سطح جهانی داشته باشیم.» و Google فقط یک چک لیست یا یک نظرسنجی ارسال نکرد – فردی از تیم Real Tone آنجا بود و با کارشناسان کار می‌کرد و داده‌ها را جمع‌آوری می‌کرد. فلوریان می‌گوید: «ما باید مطمئن می‌شویم که خودمان را به شکلی واقعی و انسانی در این جوامع نشان می‌دهیم». “این طور نبود که “هی، حاضر شو، این برگه را امضا کن، بوم-بوم-بوم.” ما واقعاً تلاش کردیم تا درباره تاریخچه این پروژه به مردم بگوییم و چرا ما در حال انجام آن ما می خواستیم در این روند به همه احترام گذاشته شود.â€

مطالب پیشنهادی  چگونه از هوش مصنوعی برای کمک به مقابله با بحران آب و هوا استفاده می کنیم

هنگامی که تیم Real Tone روی زمین بود، از این متخصصان زیبایی شناسی خواست تا سعی کنند «دوربین را بشکنند» به عبارت دیگر، در مکان‌هایی که دوربین از نظر تاریخی برای افرادی با رنگ پوست تیره کار نمی‌کرد، عکس بگیرند. فلوریان توضیح می‌دهد: «ما می‌خواستیم تفاوت‌های ظریف را بفهمیم که چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی کار نمی‌کند، و آن را به روشی عملی به تیم مهندسی خود بازگردانیم».

اعضای تیم همچنین درخواست کردند “و به آنها اجازه داده شد” کارشناسان ویرایش عکس‌ها را تماشا کنند، که برای عکاسان، درخواست بسیار بزرگی بود: فلوریان می‌گوید: “این برای آنها بسیار صمیمی است”. اما پس از آن می‌توانیم ببینیم که آیا آنها یک فرد لغزنده نوردهی هستند یا یک فرد کشویی رنگ. آیا شما تن ها را به صورت جداگانه دستکاری می کنید؟ واقعاً اطلاعات جالبی بود که ما پس گرفتیم.â€

برای دریافت بهترین بازخورد، تیم نمونه اولیه دستگاه‌های پیکسل را خیلی زود به اشتراک گذاشت – آنقدر زود که تلفن‌ها اغلب خراب می‌شدند. آیزاک رینولدز، مدیر محصول اصلی دوربین پیکسل، می‌گوید: «عضو تیم Real Tone که در آنجا حضور داشت، به ابزارها و تکنیک‌های ویژه‌ای که برای اجرای محصول لازم بود دسترسی داشت».

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور