خلاصه ای از کار ما در مورد انتخابات میان دوره ای 2022 ایالات متحده

تیم اعتماد و ایمنی ما علیه سوء استفاده در پلتفرم های ما اقدام کرده است، که به ما این امکان را داده است که ایمنی و امنیت محصولات خود را در طول این انتخابات بیشتر تقویت کنیم. به طور گسترده‌تر، گروه تحلیل تهدیدات گوگل (TAG) به نظارت، مختل کردن و به اشتراک گذاشتن یافته‌های مربوط به کمپین‌های حمله تحت حمایت دولت، عملیات‌های اطلاعاتی، و فعالیت‌های مشاهده‌ای بیشتر در سراسر اکوسیستم آنلاین که در مقیاس محدود بود، ادامه داده است. کمترین تاثیر را در مقایسه با دوره های قبلی علاوه بر این، امروز Mandiant گزارش داد که مشاهده کرده است که بازیگران همسو با دولت، روایت‌های مربوط به انتخابات را برای ایجاد درک نفوذ خارجی و دامن زدن به اختلافات سیاسی ترویج می‌کنند. در سرتاسر تیم‌های امنیتی‌مان، تلاش کرده‌ایم به‌روزرسانی‌های منظمی را در مورد تحقیقات در حال انجام و اطلاعات تهدیدات خود ارائه کنیم تا به خنثی کردن این فعالیت‌ها کمک کنیم.

ما همچنین به سیاست‌های دیرینه و سیستم‌های اجرایی خود برای مبارزه با محتوای نقض‌کننده در پلتفرم‌هایمان، مانند ادعاهای آشکارا نادرست که می‌تواند مشارکت یا اعتماد در انتخابات را به‌طور قابل‌توجهی تضعیف کند، ادامه دادیم. به ویژه، ما منابع شناسایی و واکنش سریع خود را به زبان های غیرانگلیسی گسترش دادیم تا از انتشار اطلاعات نادرست مضر مربوط به انتخابات جلوگیری کنیم. هدف ما این است که خط‌مشی‌های شفاف، منصفانه و منصفانه داشته باشیم و همیشه آن‌ها را به شیوه‌ای بی‌طرف و غیرسیاسی اعمال کنیم تا کاربران به اطلاعاتی که در پلتفرم‌های ما می‌بینند اعتماد کنند.

علاوه بر این، در سال 2022 به گسترش تلاش‌های خود برای راستی‌آزمایی و شفاف‌سازی برای تبلیغات انتخاباتی ادامه دادیم و بیش از 5800 حساب تبلیغاتی جدید را در ایالات متحده تأیید کردیم. تبلیغاتی را در پلتفرم‌های ما که خط‌مشی‌های ما را نقض می‌کنند، از جمله ادعاهای نادرست یا گمراه‌کننده در مورد انتخابات و رویه‌های رای‌گیری، و همچنین تهدید برای کارکنان انتخابات حذف کنید.

مطالب پیشنهادی  این ویجت های جدید گوگل را به آیفون خود اضافه کنید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور