بیاموزید که چگونه برنامه کاوش CSR Google به تحقیقات دانشجویی کمک مالی می کند

اریک پونته یک بیماری مزمن دارد که او را مجبور می کند هر روز داروهای مختلفی مصرف کند، که می تواند دردسر بزرگی باشد – و بسیاری از مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند. او می‌گوید: «داروهای مختلفی در کابینت دارو در خانه وجود دارد و گاهی اوقات من یک قرص را از بطری خارج می‌کنم و کاملاً مطمئن نیستم که چیست». این همچنین می‌تواند برای داروسازانی که اغلب به صورت دستی قرص‌ها را شناسایی می‌کنند، سخت باشد و خطر خطاهای در توزیع را ایجاد کند که می‌تواند به کاربران آسیب برساند.

اریک، دانشجوی کارشناسی علوم کامپیوتر در دانشگاه کین، می‌خواست راهی برای کمک به مردم در شناسایی موثرتر قرص‌ها پیدا کند. او تصمیم گرفت تحقیقاتی را در مورد این موضوع دنبال کند و با همدانشجویش خاویر آمپارو همکاری کرد. آنها توانستند این کار فوق العاده مهم را از طریق برنامه exploreCSR گوگل انجام دهند.

کاوش CSR به مؤسسات دانشگاهی در سراسر جهان کمک مالی می‌کند تا به آنها کمک کند تا کارگاه‌ها و تجربیات تحقیقاتی متمرکز بر پژوهش را برای دانشجویان کارشناسی طراحی و میزبانی کنند. هدف، افشای دانشجویان جدید، حفظ دانشجویان موجود و ایجاد جامعه در تحقیقات محاسباتی است.

سال گذشته، دانشگاه کین یکی از 53 موسسه ای بود که جایزه exploreCSR را دریافت کرد. Daehan Kwak و Patricia Morreale، استادان دپارتمان علوم و فناوری کامپیوتر کیان، و دریافت کنندگان این جایزه، از این بودجه برای ایجاد یک گروه مطالعاتی تحقیقاتی در مقطع کارشناسی از طریق برنامه استخدام پژوهشگران دانشگاه کین استفاده کردند، برنامه ای دو ترم که برای ایجاد به دانشجویان دوره کارشناسی فرصتی مقدماتی برای شرکت در تحقیقات با یک مربی هیئت علمی بدهید. علاوه بر این کمک کارشناسان، این برنامه همچنین به دانشجویان در پرداخت هزینه های خود کمک می کند، زیرا اغلب به دلیل مسائل مالی شخصی، انجام تحقیقات برای دانشجویان علاقه مند دشوار است. “پیگیری تحقیق به جای کارآموزی با حقوق یا کار پاره وقت [initially] خاویر می‌گوید: انتخاب ضعیفی به نظر می‌رسید. خوشبختانه، او خاطرنشان می‌کند، سرمایه‌گذاری از exploreCSR این امکان را برای او فراهم کرد که این مطالعه را با اریک انجام دهد.

تحقیقات آنها که قرار است در سال 2023 منتشر شود، ادعا می کند که یک راه حل یادگیری ماشینی ساخته شده با Tensor Flow را نشان می دهد که می تواند در صورت استفاده صحیح قرص ها را با اطمینان 99.8٪ شناسایی کند. این پروژه در مسابقه طرح کسب و کار کین مقام سوم را کسب کرد و برای ارائه در Posters on the Hill 2022 پذیرفته شد، جایی که دانشجویان تحقیقات خود را برای اعضای کنگره، سایر سیاست گذاران و عموم مردم ارائه می کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور