ایجاد حسابداری دقیق تر و موثرتر گازهای گلخانه ای

دهه آینده برای محدود کردن گرمایش جهانی حیاتی است و شرکت‌ها نقش اصلی را ایفا می‌کنند. موجودی دقیق، جامع و عملی گازهای گلخانه ای شرکتی (GHG) برای کمک به شرکت ها در درک ردپای گازهای گلخانه ای خود و تعیین چگونگی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای پیشبرد اقتصاد بدون کربن ضروری است.

پروتکل گازهای گلخانه ای (GHGP) معتبرترین و پرکاربردترین استاندارد حسابداری گازهای گلخانه ای در جهان است که به عنوان پایه و اساس برجسته ترین پلت فرم های افشای کربن در بخش خصوصی و برنامه های رهبری انرژی پاک عمل می کند. این به هزاران شرکت کمک کرده است تا انتشار گازهای گلخانه ای خود را محاسبه و گزارش کنند و اطلاعات ارزشمندی را ارائه کرده است که به آنها کمک کرده است تا استراتژی هایی برای کاهش آن ایجاد کنند.

امروز، ما در پاسخ به یک نظرسنجی باز در مورد آینده GHGP نظراتی را ارسال می کنیم. به روز رسانی GHGP باعث پیشرفت مداوم در دقت موجودی گازهای گلخانه ای شرکت ها می شود و اطلاعات مفیدی را ارائه می دهد که آنها را قادر می سازد تصمیم گیری کنند و اقداماتی را انجام دهند که کاهش واقعی و قابل اندازه گیری GHG را به همراه دارد.

این یک اولویت برای Google است زیرا ما ردپای خود را نه تنها برای درک بهتر آن، بلکه همچنین برای اطلاع از نحوه کاهش آن اندازه می‌گیریم. به عنوان مثال، از زمانی که هدف خود را برای راه اندازی مرکز داده و پردیس های اداری خود بر روی انرژی بدون کربن 24 ساعته تا سال 2030 تعیین کردیم، در تلاش بوده ایم تا درک دقیق تری از در دسترس بودن انرژی بدون کربن در شبکه های برق ایجاد کنیم. به ما خدمت می کنند، بنابراین می توانیم اثربخشی خرید انرژی پاک خود را در کاهش انتشار کربن و تسریع کربن زدایی شبکه به حداکثر برسانیم.

مطالب پیشنهادی  آموزش پلاس چگونه مدارس را به صورت آنلاین ایمن نگه می دارد

ارسالی ما بیشتر بر نحوه ردیابی انتشار گازهای گلخانه ای مربوط به استفاده از برق توسط شرکت ها متمرکز است. این نشان‌دهنده اهمیت برق برای عملیات Google، نقش مرکزی برق پاک در کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای جهانی و بلوغ نسبی استانداردها و راهنمایی‌ها در این زمینه است. با تکیه بر انبوهی از تحقیقات دانشگاهی و تجربه خود به عنوان یک خریدار انرژی پاک جهانی، ما پیشرفت‌های عملی را شناسایی می‌کنیم که دقت و سودمندی استانداردهای حسابداری را برای انتشارات مرتبط با برق افزایش می‌دهد، معیارهای حسابداری را بهتر با واقعیت‌های فیزیکی شبکه‌های برق همراستا می‌کند، و شرکت ها را به اطلاعاتی که برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد چگونگی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای نیاز دارند مجهز کنند.

نظرات ما با یک بحث مختصر در مورد انتشارات از زنجیره های ارزش شرکت ها – از زنجیره های تامین تا استفاده از محصولات پایین دستی به پایان می رسد. ما مناطقی را برجسته می‌کنیم که معتقدیم پیشرفت‌ها امروزه امکان‌پذیر است، و مسائلی را که تحقیقات، آزمایش‌ها و مشارکت بیشتر ذینفعان در آنها مفید است، شناسایی می‌کنیم.

در تمام نظرات خود، ما GHGP را تشویق می‌کنیم تا سیستم‌های حاکمیتی قوی بسازد و با چابکی کار کند، به طوری که بتواند در پاسخ به فناوری‌ها، بازارها و شیوه‌های شرکتی در حال تغییر به تکرار و تکامل ادامه دهد.

پرداختن به تغییرات آب و هوایی نیازمند راه حل های خلاقانه و جاه طلبانه است و استانداردهای حسابداری گازهای گلخانه ای نقشی حیاتی دارند. ما از فرصت به اشتراک گذاشتن ایده های خود در مورد آینده GHGP استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری با شرکا و ذینفعان برای حمایت از پیشرفت های عملی و موثر هستیم.

مطالب پیشنهادی  یک Gmail یکپارچه، برای همه راه‌های اتصال شما
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور