Google Tasks در حال افزودن دستیار، جایگزین یادآوری‌ها

همانطور که از ژوئن انتظار می‌رفتیم، گوگل در حال ساده‌سازی است [its] راه‌حل‌های مدیریت کار با انتقال «دستیار» و یادآوری‌های تقویم به Google Tasks.

ارائه چند ساله «دستیار یادآوری» بسیار بد است. افزودن آنها از طریق فرمان‌های صوتی «Hey Google» خوب است، اما تعامل از طریق لمس با استفاده از برنامه Google در Android یا assistant.google.com/reminders منجر به تجربه‌ای کند و تأخیر می‌شود.

خوشبختانه، یادآوری‌های دستیار، که در تقویم گوگل نیز یافت می‌شوند، به Google Tasks منتقل می‌شوند و در این فرآیند ارتقای بزرگی دریافت می‌کنند.

پیشرفت اولیه یکپارچه سازی دستیار Google است به طوری که می توانید با «Hey Google» در تلفن ها، نمایشگرهای هوشمند و بلندگوها Tasks ایجاد کنید.

هی گوگل، به من یادآوری کن که هر پنجشنبه ساعت ۶ بعدازظهر با پدرم تماس بگیرم

LR: Google Reminders، Assistant، Tasks

همه چیزهایی که ایجاد می‌کنید در فهرست Google Tasks در برنامه‌های تلفن همراه Android و iOS و همچنین نوار کناری Workspace در Gmail، Drive، Docs و غیره نشان داده می‌شوند. می‌توانید تاریخ و ساعتی را برای اطلاع از کارهای انجام شده مشخص کنید. سایر ادغام‌های موجود شامل دکمه «افزودن به وظایف» در Gmail و Google Chat است.

این ارتقاء بزرگ Google Tasks که جایگزین Reminders و افزودن Assistant می‌شود، در «ماه‌های آینده» عرضه می‌شود. پس از انتشار، می‌توانید با انتقال یادآورهای موجود به Google Tasks، در این تجربه جدید شرکت کنید، قبل از اینکه برای همه کاربران اتفاق بیفتد:

… هنگامی که از دستیار یا تقویم برای ایجاد یا مشاهده یادآوری استفاده می کنید، اعلانی را در تلفن یا رایانه خود می بینید که از شما می خواهد یکی از اولین کسانی باشید که تجربه جدید Tasks را امتحان می کنند. به سادگی اعلان را باز کنید تا یادآورهای خود را به Google Tasks منتقل کنید تا بتوانید همه کارهای خود را در یک مکان مدیریت کنید.

به عنوان بخشی از این، «یادآوری» از FAB تقویم Google ناپدید می‌شود و «هدف» نیز از نوامبر حذف می‌شود.

با نگاهی به آینده، تیم Workspace «روی Google Tasks سرمایه‌گذاری می‌کند و قابلیت‌های آن را گسترش می‌دهد تا به شما کمک کند تمام کارهایی را که باید انجام دهید، ثبت، سازماندهی و به انجام برسانید». یعنی سیستم یادآوری در Google Keep منتقل نمی‌شود و به همان شکل باقی می‌ماند.

انتقال یادآوری‌ها به Google Tasks یک قدم نزدیک‌تر به کمک به مردم برای انجام کارها است، و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که آن را به شما ارائه دهیم.

اطلاعات بیشتر در مورد Google Tasks:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: