بهترین برنامه ها و بازی های Google Play در سال 2022

برندگان جوایز بهترین های سال 2022 گوگل پلی هستند.

ما هر سال بهترین برنامه‌ها و بازی‌ها را در Google Play و توسعه‌دهندگانی که آنها را زنده می‌کنند، می‌شناسیم. ایده‌های جسورانه و خلاقیت آن‌ها به ما کمک می‌کند تا در انواع دستگاه‌ها – از تلفن و ساعت گرفته تا Chromebook و تبلت، به مردم دسترسی پیدا کنیم.

برنامه‌ها و بازی‌ها و نحوه استفاده از آنها همیشه در حال تغییر هستند. بنابراین امسال، جایزه جدیدی را برای بهترین برنامه‌ها و بازی‌ها برای Chromebook اضافه کرده‌ایم تا کارهای بزرگ توسعه‌دهندگان را در یکی از بزرگترین صفحه‌هایی که می‌توانید به Google Play دسترسی داشته باشید، جشن بگیریم. دسته‌های جدید دیگر ما ژانرهای بسیاری از بازی‌های امروزی را شامل می‌شوند، از جمله بهترین بازی داستانی، بهترین بازی در حال انجام (مثلاً سرویس زنده) و بهترین بازی موجود در Play Pass.

و مانند هر سال، برندگان 2022 منعکس کننده چیزی هستند که در حال حاضر برای مردم اهمیت دارد – از بازی‌هایی که به ما کمک می‌کنند از واقعیت فرار کنیم و وارد دنیای کاملاً جدیدی شویم، تا برنامه‌هایی که به ما کمک می‌کنند ثابت و حاضر بمانیم.

در زیر فهرست کامل برنامه‌ها و بازی‌های برنده در ایالات متحده در 20 دسته که توسط تیم تحریریه Google Play انتخاب شده‌اند، به‌علاوه پرفروش‌ترین کتاب‌ها و کتاب‌های صوتی آمده است. می‌توانید برندگان کشور خاص خود را در بخش بهترین‌های سال 2022 فروشگاه Play پیدا کنید.

به برندگان امسال و به کل جامعه توسعه دهندگان Google Play خود تبریک می گوییم! ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم در آینده چه چیزی می سازید.

مطالب پیشنهادی  Sense 2 و Versa 4

بهترین برنامه و بازی کلی

بهترین اپلیکیشن: Dream توسط WOMBO

هنر تولید شده توسط هوش مصنوعی امسال در فضای مجازی منتشر شد. با Dream by WOMBO، می‌توانید یک اثر هنری زیبا را تنها با یک توضیح متنی سریع ایجاد کنید.

بهترین بازی: Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile از طریق رتبه‌بندی Esports ارتقاء یافت، به طور مرتب ترند شد و در طول سال در 10 لیست دانلود برتر ظاهر شد. این بازی تمام هیجان سری Apex Legends را به موبایل و تبلت ها می آورد تا بتوانید به راحتی در هر کجا که هستید بازی کنید.

انتخاب کاربران

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور