«حافظه‌های Google Photos» با حرکت حرکت عمودی تند کشیدن، بازسازی می‌شود

تازه‌سازی Memories با ژست کشیدن عمودی اضافه شده اکنون به طور گسترده‌تری در Google Photos در اندروید منتشر می‌شود.

این اولین تغییر عمده در ظاهر و احساس بخش داستان مانند است که در امتداد چرخ فلک برتر برنامه Google Photos در تلفن همراه و دسکتاپ از زمانی که در سال 2019 معرفی شد. با این تغییرات، بخش Memories اکنون یک پاک کننده دارد. حرکت اسکرول عمودی زیباتر و روان‌تر برای جابه‌جایی بین تصویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی و فلیپ‌بوک‌های ویدیویی.

فونت عنوان دسته خاطرات به‌روزرسانی شده است تا با جزئیات عکس در پایین سمت چپ با جزئیات زیرنویس و مکان در صورت وجود پررنگ‌تر باشد. یک “X” قابل مشاهده وجود دارد که به شما امکان می دهد به سرعت از آن خارج شوید، با توجه به اینکه اکنون یک تند کشیدن عمودی بین Memories جابه جا می شود تا اینکه به نمای اصلی کتابخانه Google Photos شما برگردید.

همچنین ممکن است متوجه یک جلوه زوم ظریف شوید که با تصاویر خاص ظاهری تقریباً اختلاف منظر ایجاد می کند. گوگل همچنین تایید کرد که موسیقی پس‌زمینه ساز نیز با عرضه بیشتر این ویژگی در ماه اکتبر عرضه می‌شود. در این مرحله، ما فقط بهبودهای حرکتی UI و حرکت عمودی را در برنامه Google Photos در اندروید مشاهده می کنیم:

یکی دیگر از موارد افزودنی جدید که در دسترس است یا در حال عرضه است، گزینه جدید Shared Memories است که به شما امکان می دهد هر مجموعه تصویری را با دوستان و خانواده ارسال کنید. این به سادگی پیوندی ایجاد می‌کند که می‌توانید آن را با مخاطب یا برنامه مورد نظر خود به اشتراک بگذارید، نه اینکه هر تصویر یا ویدیو را دانلود کنید و آن‌ها را پشت سر هم ارسال کنید.

ما هنوز ویرایشگر کلاژ به روز شده ای را که گوگل در پست اعلامیه اصلی خود توضیح داده است، نمی بینیم. گفته می‌شود، می‌تواند با پیشرفت‌های بیشتر مورد انتظار برای داستان‌های محبوب مبتنی بر هوش مصنوعی در چند هفته آینده همراه شود.

اطلاعات بیشتر در Google Photos:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: