مطالبی که برای تلفن همراه استودیوی YouTube به‌روزرسانی می‌کنید منتشر می‌شود

پس از چند ماه آزمایش در ظرفیت محدود، Material You Refresh برای YouTube Studio اکنون به طور گسترده‌تری عرضه می‌شود.

اگر در YouTube سازنده هستید، می‌توانید از برنامه مستقل YouTube Studio در Android یا iOS برای پیگیری آپلودها، پاسخ به نظرات و مدیریت کانال خود استفاده کنید. این برنامه یک نسخه ساده از تجربه دسکتاپ را ارائه می دهد و در چند سال گذشته به طور پیوسته ویژگی های بیشتری را برای تبدیل آن از یک ابزار ردیابی اولیه به یک برنامه سازنده مفید اضافه کرده است.

به‌روزرسانی Material You برای YouTube Studio که اغلب در بازنگری‌های رابط کاربری عقب مانده است، اکنون به طور گسترده‌تری برای سازندگان در iOS و Android ارائه می‌شود. این عرضه گسترده در ابتدا توسط دوستان سایت مشاهده شد نیلز آرنسمایر، با همکاران خودمان در 9to5Mac با مشاهده تغییرات در اوایل سپتامبر. با این حال، توجه به این نکته مهم است که برخی از کاربران استودیو یوتیوب طی چند ماه گذشته شاهد روشن و خاموش کردن این مطلبی بوده اند که شما در حال تغییر و اصلاح هستید، زیرا Google طراحی را به خوبی تنظیم کرده است:

صفحه اصلی YouTube Studio اکنون دارای دکمه‌های بزرگ Material You است که اطلاعات کلیدی مانند بازدید کانال، زمان تماشا، مشترکین به دست آمده و درآمد تخمینی را نشان می‌دهد. این یک پنل بزرگتر است که در به روز رسانی های قبلی فشرده بود. این همه چیز نیست زیرا بخش‌های دیگر مانند برگه «تحقیق» شامل راهنمای بخش Material You بیشتری است.

در حال حاضر، در اندروید، رنگ‌های برنامه به تم مبتنی بر کاغذدیواری رنگ پویا شما نمی‌چسبند. در عوض، فقط از تم حالت تاریک سیستم شما پیروی می کند مگر اینکه آن را به صورت دستی تنظیم کنید. مانند بسیاری از به‌روزرسانی‌های برنامه‌های Google، به‌روزرسانی Material You برای YouTube Studio به نظر می‌رسد در سمت سرور اعمال می‌شود. این بدان معناست که حتی اگر آخرین نسخه 22.36.101 را داشته باشید، ممکن است برای مدتی دیگر تغییرات را در حساب کاربری خود مشاهده نکنید.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور