گوگل 150 میلیون دلار دیگر را به مشارکت ADT متعهد می کند

در آگوست 2020، گوگل شراکت 450 میلیون دلاری با ADT را اعلام کرد و اکنون 150 میلیون دلار دیگر را متعهد می‌شود. در همین حال، شرکت امنیتی اکنون با ارائه دهنده بیمه State Farm همکاری می کند.

دو سال پیش، گوگل 450 میلیون دلار سرمایه گذاری در ADT انجام داد و 6.6 درصد از سهام این شرکت را به دست آورد. در آن زمان، هم گوگل و هم ADT “150 میلیون دلار اضافی، مشروط به دستیابی به نقاط عطف خاص، برای بازاریابی مشترک، توسعه محصول، فناوری و آموزش کارمندان برای پیشبرد مشارکت، متعهد شدند.”

گوگل اکنون 150 میلیون دلار دیگر برای «پیشبرد فرصت‌های ایجاد شده توسط این نوع نوآوری» اختصاص می‌دهد و کل تعهدات صندوق موفقیت خود را به 300 میلیون دلار افزایش می‌دهد. برای «برنامه‌های فروش جدید و سایر فعالیت‌های مرتبط» استفاده خواهد شد.

Rishi Chandra، معاون و مدیر کل Google Nest، گفت: «یک خانه هوشمند باید از افراد حاضر در آن مراقبت کند و در عین حال به محافظت و ایمن بودن آنها کمک کند. “کار ما با ADT ساختن نسل بعدی راه حل های امنیتی خانه هوشمند است.”

در پشت صحنه، چیزی که از آن بیرون آمده است، برنامه ای برای نصب کنندگان ADT است که راه اندازی محصول در محل را آسان تر و سریع تر می کند. این شامل خط فعلی دوربین‌های Nest و Doorbell می‌شود، در حالی که Nest Hub نیز فروخته می‌شود.

همچنین Google Assistant کنترل صوتی ADT Command & Control و Blue توسط سیستم های امنیتی خانه هوشمند ADT وجود دارد. هدف “در طول زمان” استفاده از یادگیری ماشینی گوگل برای “کاهش هشدارهای اشتباه و ارائه تشخیص بهتر حوادث احتمالی” است.

در همین حال، استیت فارم دیروز یک سرمایه گذاری 1.2 میلیارد دلاری در ADT برای تقریباً 15 درصد از سهام را اعلام کرد، در حالی که 300 میلیون دلار را برای “تامین مالی نوآوری محصول و فناوری، رشد مشتری و بازاریابی” متعهد شد.

را مجله ی وال استریت گزارش می دهد که چگونه:

این دو شرکت می‌خواهند از داده‌های Google، که سخت‌افزار Nest ADT آن را می‌فروشد، برای کمک به برنامه‌ریزی برای آینده یک خانه متصل استفاده کنند. به گفته پل اسمیت، مدیر عملیات ایالت فارم، یکی از حوزه‌های تمرکز، بهبود تشخیص نشت است، که یک دردسر بزرگ برای بیمه‌گران خانگی است.

اطلاعات بیشتر در Google Nest:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: