سونی جاه‌طلبی‌های بازی‌های اندرویدی را به زبان می‌آورد، اما نه یک Xperia Play جدید

با توجه به اینکه اخیراً بازی های اندروید در حال افزایش است، سونی در حال آماده شدن برای معرفی “تجهیزات بازی” جدیدی است که متأسفانه هنوز شبیه دنباله Xperia Play نیست که منتظرش بودیم.

بین نسخه‌های اصلی بازی مانند Call of Duty Mobile، Fortnite، Apex Legends و بازی‌های AAA کامل در سرویس‌های استریم ابری مانند Stadia و GeForce Now، هرگز زمان بهتری برای یک گیمر اندرویدی وجود نداشته است. و در حالی که گوشی‌های بازی مبتنی بر اندروید سال‌هاست که وجود دارند، تلفن‌های بازی و لوازم جانبی در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند.

امروز، سونی به جدیدترین تولیدکننده تلفن تبدیل شد که کلاه خود را به رینگ بازی اندروید انداخت و یک تیزر ویدیویی برای محصول جدیدی در خط Xperia منتشر کرد. این تیزر 15 ثانیه ای یک بازیکن ورزش الکترونیکی را نشان می دهد که یک گوشی هوشمند در دست دارد و مشتاقانه روی یک بازی ضربه می زند. در کل، این شرکت می گوید که این محصول جدید “برای گیمرها و استریمرهای حرفه ای ساخته شده است.”

برای برخی – به ویژه همکارم بن شون – این تیزر امیدی را ایجاد کرده است که سونی بتواند جانشین Xperia Play را در سال 2011 منتشر کند. کنترل‌های استاندارد با موضوع پلی استیشن که برای بازی به آن نیاز دارید.

متأسفانه، از ویدیوی کوتاهی که امروز توسط سونی به اشتراک گذاشته شد، به نظر نمی رسد که این جانشین مورد انتظار Xperia Play باشد، زیرا صرفاً به شکل مستطیل شکل سنتی یک گوشی هوشمند به تصویر کشیده شده است. در واقع، کاملاً مشخص نیست که آیا این تیزر حتی برای یک گوشی است یا صرفاً یک وسیله جانبی برای تلفن های اخیر Xperia. در توضیحات ویدیو، سونی اکسپریا به سادگی از محصول آینده به عنوان “تجهیزات بازی” یاد می کند.

در توییتر، طرفداران چشم عقابی محصولات سونی شباهت‌هایی را بین ویدیو و «سیستم خنک‌کننده» که در ابتدا برای Xperia 1 IV معرفی شده بود، مشاهده کرده‌اند. بر اساس آن تیزر قبلی، احتمالاً لوازم جانبی خنک‌کننده به اطراف تلفن شما می‌چسبد در حالی که یک فن گرما را از بین می‌برد و به جلسات بازی طولانی‌تر و عملکرد بالقوه بهتر اجازه می‌دهد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که مقداری ضخامت به گوشی شما اضافه می‌کند که می‌تواند گرفتن راحت‌تر را فراهم کند.

هر آنچه که سونی در اختیار دارد، دیدن این که شرکت پشت پلی استیشن همچنان به جدیت بازی های موبایلی را دنبال می کند، هیجان انگیز است. سونی علاوه بر تلاش‌های طولانی مدت برای در دسترس قرار دادن بازی‌های پلی‌استیشن بر روی تلفن همراه از طریق Remote Play، اخیراً با Backbone برای ایجاد نسخه‌ای از کنترلر Backbone One با برند پلی‌استیشن برای آیفون همکاری کرد.

هنگامی که به طور رسمی در 12 سپتامبر در ساعت 13:00 به وقت استاندارد ژاپن (11 سپتامبر، 9 بعد از ظهر PT) معرفی شود، درباره محصول آینده بازی Xperia اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد بازی اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: