نحوه دریافت هشدار در Google Maps وقتی دوستان به جایی می‌رسند

Google Maps دارای یک ویژگی ردیابی موقعیت مکانی است که به خوبی طراحی شده است تا دوستان و خانواده از آنها برای اطلاع از موقعیت یکدیگر استفاده کنند. اکنون، گوگل یک ابزار کاملاً قابل تنظیم نقشه جدید را اضافه کرده است تا هر زمان که یکی از دوستان یا اعضای خانواده جایی را ترک می‌کند یا به جایی می‌رسد، هشدار ارسال می‌کند.

Google Maps مدتی است که ابزاری برای دیدن مکان دقیق دوستان یا اعضای خانواده شما – با اجازه آنها – دارد. من از آن استفاده می کنم تا مطمئن شوم خانواده ام در امان هستند و دائماً به کار می آید. علاوه بر این، اکنون می‌توانید هشدارهای خاصی را برای زمانی که دوستان یا اعضای خانواده خاصی می‌آیند یا مکانی را ترک می‌کنند تنظیم کنید.

به عنوان مثال، می توانید یک هشدار تنظیم کنید تا هر بار که دوست شما به خانه شما می رسد، یک اعلان دریافت کنید. از طرف دیگر، می‌توانید مطمئن شوید که خانواده‌تان با خیال راحت به محل کار یا مدرسه رفت و آمد می‌کنند، بدون اینکه مجبور باشید با آنها تماس بگیرید. این ابزار یک لایه کاملاً جدید به ویژگی اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی در Google Maps اضافه می‌کند.

نحوه تنظیم هشدار ورود و خروج برای دوستان یا خانواده در Google Maps

قبل از اینکه بتوانید هشدارها را تنظیم کنید، باید یک کار را انجام دهید. افرادی که می خواهید آنها را بررسی کنید باید به شما اجازه دسترسی برای مشاهده مکان آنها را بدهند. سپس، و تنها پس از آن، می توانید هشدارهای سفارشی را در Google Maps برای ورود یا خروج آنها تنظیم کنید.

مطالب پیشنهادی  کاربران LinkedIn اکنون می توانند افرادی را که پست های آنها را می بینند کنترل کنند

نحوه تنظیم هشدار برای ورود/خروج دوستان و خانواده در Google Maps

  1. در Google Maps در دستگاه خود، روی نماد دوست یا خانواده خود ضربه بزنید.

    اگر آنها به طور فعال موقعیت مکانی خود را با شما به اشتراک بگذارند، ظاهر می شود.

  2. یک منو ظاهر می شود. روی افزودن در کادر اعلان ها ضربه بزنید.
  3. بین مکان فعلی، موقعیت مکانی شما، یا آدرس مشخص شده انتخاب کنید.

    با فشار دادن افزودن مکان و حرکت دادن نشانگر به ناحیه صحیح، یک مکان را اضافه کنید، سپس در گوشه سمت راست بالا گزینه Add را بزنید.

  4. انتخاب کنید چه زمانی بین ورود، خروج یا هر دو به شما اطلاع داده شود و ذخیره را بزنید.
  5. تأیید کنید که می‌خواهید اعلان را برای آن آدرس ذخیره کنید.

هنگامی که این فرآیند را انجام دادید، هنگام ورود یا ترک آن مناطق مشخص شده، اعلان‌ها را دریافت خواهید کرد. (البته برای دیدن مکان آنها ابتدا باید مجوز داشته باشید.)

اطلاعات بیشتر در گوگل مپ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور