Google Lens اکنون به شما امکان می دهد مستقیماً در یک فیلتر راه اندازی کنید

قبل از اعلامیه های مورد انتظار در اواخر این ماه، گوگل تغییراتی را در لنز ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می دهد بلافاصله یک فیلتر خاص را راه اندازی کنند.

از سال گذشته، باز کردن Google Lens از نوار جستجو یا میانبر صفحه اصلی در اندروید شما را به یک صفحه سه قسمتی می برد. نمای گالری زیر، هشت «اسکرین‌شات» اخیر شما را نشان می‌دهد، در حالی که همه «تصاویر» شما در یک شبکه بعد از آن ظاهر می‌شوند.

در همین حال، می‌توانید روی «جستجو با دوربین خود» ضربه بزنید یا تند به پایین بکشید. گوگل اخیراً چرخ فلک فیلترهای لنز را مستقیماً به این بخش اضافه کرده است. با ضربه زدن روی یکی، ابزار جستجوی بصری فوراً روی آن قابلیت تنظیم می شود. همچنین می توانید برای دریافت توضیحاتی در مورد کارهایی که هر فیلتر انجام می دهد، انگشت خود را بکشید.

این سریع‌تر از پیش‌فرض قبلی لنز Google است که همیشه «جستجو» را باز می‌کند و سپس به کاربران اجازه می‌دهد جستار خود را اصلاح کنند.

امروزه قابلیت راه‌اندازی لنز گوگل بر روی یک فیلتر خاص در اندروید و iOS منتشر شده است.

انتظار می رود گوگل ویژگی های جدید لنز را در Search On 2022 اواخر این ماه معرفی کند. قابلیت‌های جستجوی بصری که قبلاً مورد آزمایش قرار گرفته بود، شامل جستجوی چندگانه است که از MUM (مدل یکپارچه چند وظیفه‌ای) استفاده می‌کند تا سؤالات پیچیده‌تری مانند گرفتن عکسی از چرخ دنده‌های شکسته دوچرخه و دریافت دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه تعمیر را فراهم کند. در همین حال، “کاوش صحنه” در I/O در ماه مه پیش نمایش شد تا آنچه را که در حال حاضر می بینید جستجو کنید.

مطالب پیشنهادی  گوگل استخدام را کند می کند زیرا پیچای خواستار "تجمیع" است

اطلاعات بیشتر در گوگل لنز:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور