Google Discover اکنون به شما امکان می دهد کانال های YouTube خاص را مسدود کنید

Google اکنون به شما اجازه می‌دهد ویدیوهایی را که در فید Discover ظاهر می‌شوند با مسدود کردن کانال‌های YouTube خاص تنظیم کنید.

برای بسیاری، فید Google Discover دروازه‌ای به اینترنت است که به راحتی در Android بین جستجو، کروم و Pixel Launcher قابل دسترسی است. در حالی که فید Discover عمدتاً شامل محتوای وبلاگ از سراسر اینترنت و پست‌های گاه به گاه Reddit است، گاهی اوقات با ویدیوهایی از YouTube و YouTube Shorts نیز مواجه می‌شوید.

Google Discover مدت‌هاست که راه‌هایی را برای مدیریت بهتر آنچه در فید شما ظاهر می‌شود، که در حال حاضر توسط سابقه جستجوی Google شما هدایت می‌شود، با نشان دادن اینکه به موضوع خاصی علاقه‌مند نیستید یا حتی مسدود کردن وب‌سایت‌های خاصی از نمایش داده می‌شود، ارائه کرده است. این کنترل دوم مخصوصاً برای مسدود کردن محتوای گمراه‌کننده یا بیهوده یا هر چیزی که نمی‌خواهید ببینید مفید است.

با این حال، در مورد ویدیوهای یوتیوب، تنها گزینه ای که Google Discover برای مدت طولانی ارائه می کرد، مسدود کردن کامل یوتیوب از نمایش آن بود. با توجه به تنوع گسترده کانال ها و سازندگان در یوتیوب، این رویکرد یک قدم بسیار دور بود. همچنین دیدن این که Google Discover با یوتیوب این گونه رفتار می کند بسیار شگفت آور بود، با توجه به اینکه به طور کامل می تواند نام کانال را هنگام ارائه یک ویدیو نشان دهد.

یک آزمایش جدید در برنامه جستجوی Google – که در هر دو نسخه پایدار و بتا در چندین دستگاه مشاهده شده است – یک رویکرد پیشرفته‌تر را از طریق یک «محتوای جدید نشان داده نشود» معرفی می‌کند. [channel] در YouTube» گزینه ای برای مسدود کردن کانال های خاص. برای کسانی که به ویدیوهای YouTube اهمیتی نمی دهند، گزینه اصلی «محتوا از YouTube نشان داده نشود» نیز در دسترس خواهد بود.

مطالب پیشنهادی  لینکدین تغییر در استراتژی جهانی را اعلام می کند که منجر به کاهش مشاغل می شود

توانایی جدا کردن کانال‌های YouTube خاص برای مسدود شدن از Google Discover بارها در ماه‌های اخیر درخواست شده است، اگرچه هر نمونه‌ای که می‌توانیم پیدا کنیم به طرز جالبی یکی را مشخص می‌کند. خاص کانال برای حذف بنابراین اگر به راهی برای مسدود کردن تریلرهای فیلم جعلی از فید Google Discover خود امیدوار بودید، امروز ممکن است روز خوش شانس شما باشد.

امیدواریم زمانی باشد که گوگل این را به صورت گسترده‌تر عرضه کند، اگرچه مشخص شده است که آنها ویژگی‌های جدیدی را برای فید Discover در دوره‌های زمانی طولانی آزمایش می‌کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد جستجو و کشف:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور