گوگل ویجت های صفحه قفل iOS 16 را برای جیمیل نشان می دهد

با عرضه iOS 16 امروز برای آیفون، گوگل ویجت های Lock Screen آینده را در شش برنامه اصلی که قرار است طی هفته های آینده ارائه شوند، توضیح می دهد.

ساده ترین جیمیل ویجت Lock Screen نشان می دهد که چه تعداد “پیام جدید” به عنوان یک خط یا در یک دایره دارید. اطلاعات متراکم صندوق ورودی شما را بر اساس دسته‌ها و همچنین چت‌ها با سایر گزینه‌های سفارشی‌سازی موجود تجزیه می‌کند.

آ نقشه های گوگل ویجت سفرهای مکرر “به روز رسانی ترافیک در زمان واقعی و زمان تخمینی سفر به مکان هایی مانند خانه و محل کار را درست” ارائه می دهد، در حالی که روش حمل و نقل ترجیحی را در نظر می گیرد. سایر ویجت‌های این برنامه می‌توانند رستوران‌ها، مغازه‌ها، کافه‌ها یا هتل‌های اطراف را جستجو کنند.

درایو گوگل می‌تواند فایل‌های پیشنهادی برای باز کردن را برجسته کند، مانند مواردی که با شما به اشتراک گذاشته شده‌اند، در حالی که می‌توانید با یک ضربه به فایل‌ها و پوشه‌های ستاره‌دار نیز دسترسی داشته باشید.

بعدی این است جستجوی گوگل با دسترسی به جستجوی صوتی و لنز گوگل، و همچنین فیلترهای ترجمه، تکالیف و فروشگاه.

کروم میانبرهای مشابهی برای جستجوی صوتی، تب جدید یا ناشناس و حتی بازی Dino ارائه می دهد.

در آخر، اخبار گوگل «سرفصل‌های بی‌درنگ با یک نگاه سریع» را ارائه می‌کند، که در بالا به این نشریه اشاره شده است.

گوگل می گوید این ویجت های Lock Screen «در هفته های آینده» در دسترس خواهند بود.

در همین حال، با نصب برنامه های Google مورد علاقه خود در آیفون خود آماده شوید. هنگامی که ویجت های ما در دسترس هستند، کافی است صفحه قفل خود را فشار داده و نگه دارید تا شروع به سفارشی سازی کنید.

گوگل بیشتر در iOS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: