گزارش شده است که تولید پیکسل گوگل به هند می رود

تولید پیکسل گوگل در چند سال گذشته بین چین و ویتنام حرکت کرده است، اما به نظر می رسد این شرکت به مکان جدیدی چشم دوخته است. طبق یک گزارش جدید، بخشی از تولید پیکسل گوگل ممکن است به هند منتقل شود.

اطلاعات گزارش‌ها حاکی از آن است که گوگل به دنبال آغاز تولید گوشی‌های هوشمند پیکسل در هند به میزان حدود 500000 تا 1 میلیون دستگاه است. این گزارش نشان می دهد که حدود 10 تا 20 درصد از محموله های سالانه پیکسل گوگل را تشکیل می دهد.

گوگل از سازندگان هندی درخواست کرده است تا بین 500000 تا 1 میلیون گوشی هوشمند پیکسل این شرکت تولید کند که معادل 10 تا 20 درصد تولید تخمینی سالانه این دستگاه است.

پیش از این، گوگل گوشی های هوشمند پیکسل خود را در سایر مناطق آسیایی، اما در درجه اول در چین تولید کرده بود. گوگل برای اولین بار در سال 2019 با هدف تولید گوشی های هوشمند خود در ویتنام تلاش کرد از چین دور شود. سپس گزارش شد که Pixel 4a و Pixel 5 در این کشور تولید می شوند. اما در همین حال، سری پیکسل 6 پس از بزرگترین تأثیرات کووید-19 به عنوان یک اثر جانبی جهان به چین بازگشت.

در حال حاضر، گوگل یک بار دیگر در حال تلاش برای خروج از کشور است.

گزارش این هفته ادعا می‌کند که گوگل به تولید در هند چشم دوخته است، اما هنوز چیزی ثابت نشده است. یکی از افرادی که از تولیدات گوگل آگاه است، می‌گوید که این شرکت با “تأخیر در دریافت قطعات برای برخی از دستگاه‌های خود” در چین مواجه شده است، که ناشی از قرنطینه‌های COVID-19 است که هنوز در این کشور رخ می‌دهد.

مطالب پیشنهادی  تیم Google Chrome نکاتی را برای بهینه‌سازی موارد حیاتی وب اصلی به اشتراک می‌گذارد

انتقال بخشی از تولیدات آن به هند نیز می تواند تقویت بزرگی برای فروش گوگل پیکسل در این کشور باشد.

هند مالیات سنگین 20 درصدی بر واردات گوشی‌های هوشمند تولید شده در خارج از این کشور اعمال می‌کند و ساخت دستگاه‌های محلی می‌تواند منجر به ارائه قیمت‌های رقابتی‌تر توسط گوگل شود. Pixel 6a اولین گوشی هوشمند گوگل در هند در سه سال اخیر بود، اما قیمت آن بسیار بالاتر از مدل های رقیب در منطقه بود.

محموله‌های پیکسل در هند ظاهرا در سال گذشته به سختی از ۱۰۰۰۰۰ عدد گذشت، اما به‌دلیل موفقیت پیکسل ۶ در سراسر جهان به‌طور پیوسته در حال رشد بوده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور