نتفلیکس سه بازی موبایل یوبی سافت را برای سال 2023 آماده می کند، از جمله Assassin’s Creed

نتفلیکس در حال انجام برنامه های خود برای گسترش به بخش بازی برای دستگاه های تلفن همراه است. با آن، نتفلیکس از همکاری با یوبی سافت برای ساخت نسخه های موبایلی سه بازی آشنا خبر داد.

در اوایل سال 2022، نتفلیکس برنامه جدیدی را آغاز کرد که در آن مشترکین پولی می توانستند از یک حساب کاربری برای دسترسی به تعداد زیادی بازی موبایل بدون هزینه اضافی استفاده کنند. بازی‌های موبایلی که نتفلیکس با توسعه‌دهندگان کار می‌کرد تا تحت نام خود منتشر کند، تبلیغات یا حقه‌های پرداخت به برد را ضمیمه نمی‌کرد، بلکه هر کسی می‌توانست آن‌ها را تا زمانی که می‌خواهد بازی کند، فقط تا زمانی که اشتراک نتفلیکس فعال داشته باشد.

برای تقویت آن، نتفلیکس اکنون با یوبی سافت همکاری می کند تا بازی های بسیار آشنا را به دنیای موبایل بیاورد. این بازی‌ها شامل نسخه‌های Mighty Quest، Valiant Hearts و Assassin’s Creed هستند. این نسخه‌ها از قوانینی مانند سایر عناوین نتفلیکس بدون تبلیغات یا بدون نیاز به پرداخت اضافی پیروی می‌کنند.

در حالی که اولین چیزی که برای برخی به ذهن می رسد “پورت موبایل” است، نتفلیکس به مردم اطمینان می دهد که این بازی ها به خوبی انجام خواهند شد. در رابطه با Valiant Hearts، همین تیم روی نسخه موبایلی بازی کار می‌کند که از بازی اصلی سرنخ‌هایی می‌گیرد و شما را وارد داستان جدیدی می‌کند.

نتفلیکس خاطرنشان می کند که Mighty Quest موبایل جدید بیشتر یک بازی «هک اند اسلش» خواهد بود که می تواند بارها و بارها بازی کند. در مورد Assassin’s Creed، کاملاً مشخص نیست که یوبی‌سافت و نتفلیکس قصد دارند در بازی جدید موبایل چه کاری انجام دهند.

و برای قاتلان عقیده طرفداران، آنها قادر خواهند بود خود را در آن غوطه ور کنند قاتلان عقیده جهان در نتفلیکس به بیش از یک روش: علاوه بر سریال لایو اکشن که قبلا اعلام شده بود، یک بازی موبایل کاملاً جدید به طور انحصاری برای نتفلیکس در حال توسعه است.

تنها جزئیات انتشاری که می دانیم، سال هدف 2023 است. به غیر از آن، چیز زیادی برای ادامه وجود ندارد، و ما احتمالاً باید منتظر بمانیم تا تولید با سرعت بیشتری پیش از رسیدن به یک دوره نهایی تر، ادامه یابد. در هر صورت، مشارکت بازی بین نتفلیکس و یوبی‌سافت می‌تواند به چیزهای جالبی منجر شود.

همچنین شایعه شده است که نتفلیکس در حال کار بر روی یک حمله به بازی های ابری است و این شرکت عناوین شغلی متعددی را منتشر می کند که می تواند منجر به ایجاد یک تیم کامل از توسعه دهندگان بازی های ابری شود. در حالی که هیچ جدول زمانی برای آن وجود ندارد، به نظر می رسد سال 2023 انتظار معقولی برای آن ابتکار عمل نیز باشد.

اطلاعات بیشتر در نتفلیکس:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: