Google Fit در حال دریافت یک لوگوی ظریف جدید است

با رسمی شدن Pixel Watch، اکنون تصویر بسیار واضح تری از آینده Fitbit داریم. در همان زمان، واضح است که Google Fit باقی خواهد ماند، در حالی که ما متوجه شدیم که این سرویس قرار است لوگوی جدیدی دریافت کند.

لوگوی جدید Google Fit همچنان یک قلب است، اما دیگر شکل بسته نیست. شکل قرمز U در نماد قبلی اکنون به C نزدیکتر است و این اجازه می دهد تا قسمت زرد به علامت چک تبدیل شود. در همین حال، گوگل رنگ آبی و سبز را به اطراف تغییر داده است به طوری که اکنون یک علامت آبی درست زیر علامت زرد کوچکتر وجود دارد.

این علامت‌ها می‌توانند نشان دهند که چگونه Google Fit امروز دو معیار را در اولویت قرار می‌دهد: گام‌ها و امتیازات قلبی. کاربران در حال حاضر با یک انیمیشن علامت چک در هنگام ملاقات استقبال می شوند.

این لوگوی جدید مدتی است که در پیچیدگی های سیستم عامل Wear OS Google Fit پنهان شده است، اما نسخه بزرگتر و رنگی که در این پست می بینید، بازآفرینی چیزی است که به ما گفته شده است طراحی زمانی که در برنامه اندروید منتشر شود، خواهد بود.

فعلی | جدید Wear OS | آینده

در گوگل، آیکون های اصلاح شده اغلب نشانه خوبی از علاقه مداوم به یک محصول هستند. اما ملموس تر، سیل شواهدی است که از زمان راه اندازی Pixel Watch در I/O 2022 پدیدار شده است. جیمز پارک، یکی از بنیانگذاران Fitbit، به صراحت گفت که Google Fit باقی خواهد ماند، در حالی که Health Connect در Android وجود دارد تا «ایمن سلامت و سلامت را ذخیره کند. داده های تناسب اندام در [your] تلفن کنید و آن داده ها را با برخی از آنها وصل کنید و به اشتراک بگذارید [your] برنامه های مورد علاقه سلامتی و تناسب اندام.” Google Fit و Fitbit، همراه با Samsung Health، ادغام‌های Health Connect آتی را اعلام کردند که برای یک برنامه Google که برخی تصور می‌کردند آینده‌ای ندارند، کار بسیار خوبی خواهد بود.

در نهایت، گوگل گفت که Health Services – Wear OS 3 “کتابخانه قدرتمند و با استفاده آسان برای جمع آوری داده های حسگر زمان واقعی در ساعت های هوشمند” – “تمام تجربیات سلامت و تناسب اندام با برند Google و Fitbit را در اخیراً تامین می کند. گوگل پیکسل واچ را معرفی کرد. مشخص نیست که چگونه Google Fit دقیقاً همزمان وجود خواهد داشت، اما می‌تواند تجربه داخلی باشد که کاربران را ملزم به نصب برنامه Fitbit نمی‌کند.

در همین حال، Assistant به تازگی امکان درخواست آمار Google Fit (و Fitbit) شما را از طریق صوتی ارائه کرد.

در کل، Google Fit اینجاست تا برای آینده قابل پیش‌بینی باقی بماند و یک نماد ممکن است شروع کار باشد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: