میانبر Pixel Flashlight اکنون در یک نگاه فعال است

ویجت Pixel’s At a Glance که روز دوشنبه به عنوان بخشی از کاهش ویژگی های ژوئن معرفی شد، اکنون یک یادآوری و کنترل بسیار راحت چراغ قوه را ارائه می دهد.

آخرین مجموعه افزوده‌های «در یک نگاه» مسلماً بزرگترین بخش کاهش ویژگی‌های فصلی این ماه بود. وقتی مشعل روشن است، چراغ قوه در گوشه سمت چپ بالای خانه و صفحه قفل شما به عنوان یادآوری عمل می کند. برای مواقعی که حتی نمی توانید بگویید فلاش روشن است، به خصوص در نور روز مفید است. از آنجا، همچنین می توانید به سرعت آن را با یک ضربه خاموش کنید.

وقتی چندین آیتم در «در یک نگاه» وجود دارد، می‌توانید مانند کارت‌ها بین آن‌ها تند بکشید. این ویژگی به‌طور پیش‌فرض فعال است، اما می‌توان با فشار طولانی بالای صفحه اصلی و سپس سفارشی کردن، آن را خاموش کرد. شکاف چراغ قوه بین دستگاه‌های متصل و بررسی ایمنی.

از قابلیت‌های AAG که امروز ارائه می‌شود، چراغ قوه احتمالاً یکی از پرکاربردترین‌ها در کنار رویدادهای Google Weather و Calendar خواهد بود. اگر ژست دو ضربه سریع پشتی را فعال نکرده باشید، بسیار سریعتر از این است که وقتی آماده غیرفعال کردن چراغ قوه هستید، تنظیمات سریع را باز کنید.

در همین حال، گوگل در این ماه هشدارهای Nest Doorbell را نیز معرفی کرد، و هشدارهای شاخص کیفیت هوا (AQI) به زودی برای تکمیل شرایط دما و آب و هوا ارائه می شود.

از امروز بعدازظهر، چراغ قوه را در «در یک نگاه» روی تلفن‌های پیکسلی که هم اندروید 12 QPR3 و هم نسخه 13 دارند، می‌بینیم. برخی از کاربران آن را بلافاصله با Android 13 Beta 3 در روز چهارشنبه دریافت کردند، اما نه همه. صرف نظر از این، این عرضه بسیار سریعتر از دستگاه های متصل در ماه مارس اتفاق می افتد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: